Ощадбанк незаконно вимагає з людей гроші за Карту киянина

Ощадбанк вимагає із мешканців столиці гроші за Карту киянина. Містяни масово скаржаться на свавілля банкірів, які змушують їх оплачувати нові картки. Причому, багато людей мають зовсім невеликий дохід, і 50-70 гривень, які змушують їх платити за шматок пластику, для них – дуже відчутні гроші. Численні скарги на те, що державний Ощадбанк практично торгує Картками киянина, щодня з'являються на порталі minfin. Зокрема, чоловік, який підписався як Руслан Некрутенко, поскаржився, що його та його друга банк змусив заплатити за Картку киянина по 70 гривень. Вони сплатили та отримали квитанції, що гроші пішли на рахунок якоїсь організації "МетЛайф".
"Мною було поставлено питання на Мінфіні з приводу цього незрозумілого платежу, на що представники банку взяли мої дані та пообіцяли провести повернення коштів за псевдопослугу "Випуск модного пластику" під виглядом аферистичного страхування", - поділився чоловік.
Однак слідом за цим йому зателефонували з Ощадбанку і повідомили, що на перший місяць користування карткою клієнту обов'язково підключається страховка, розмір якої дорівнює 70 гривням. Ощадбанк незаконно вимагає з людей гроші за Карту киянина
"На сайті банку цієї інформації немає, я і мій друг заплатили по 70 гривень якійсь шарашкіній конторі "МетЛайф" за "випуск модного пластику". Звичайно, толку з того, що тут написав мені представник "Ми організуємо повернення грошей" - повний нуль", – зауважив Руслан Некрутенко.
Аналогічна скарга з'явилася на порталі minfin і від іншого киянина, який підписався як Skorokhodov. Чоловік пише, що раніше він отримував картку у відділенні Ощадбанку, розташованому неподалік від його місця роботи. Тепер він не працює, і йому зручніше отримувати в іншому відділенні – за місцем проживання. Проте банк зажадав з нього гроші за пересилання картки. Ощадбанк незаконно вимагає з людей гроші за Карту киянина
"Дев'ять років тому я працював на мотозаводі, звичайно, мені було зручно отримати картку на вул. Якіра. Тепер я не працюю, живу на вул. М. Ушакова. Щоб отримати картку за місцем проживання, банк хоче здерти з мене 40 гривень за пересилання . А що означає перевипуск картки за 80 гривень", - пише чоловік.
При цьому він поскаржився, що має інвалідність по зору та отримує пенсію у розмірі 1700 гривень. Тому для нього плата за нову картку – значна сума.

Ощадбанк відповів обом клієнтам

Руслану Некрутенко написали, що страхування не є обов'язковим для клієнтів. Перед клієнтом вибачились за незручності та пообіцяли розібратися у ситуації. Тобто гроші за страховку було знято з нього незаконно. Ощадбанк незаконно вимагає з людей гроші за Карту киянина А ось Skorokhodov, схоже, таки буде змушений заплатити за пересилання картки. Виявляється, така послуга в Ощадбанку є платною. Ощадбанк незаконно вимагає з людей гроші за Карту киянина Нагадаємо, Ощадбанк не приймає документи із додатку "Дія". У банку пояснили причину.

Ощадбанк незаконно вимагає з людей гроші за Карту киянина - today.ua
ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua