Ощадбанк наживається на пенсіонерах, списуючи з них борги за нав'язані послуги

Ощадбанк вирішив підзаробити на пенсіонерах, нав'язуючи тим свої послуги, які їм зовсім не потрібні. Дійшло до того, що пенсіонерам підключають послугу без їх відома і потім вимагають з них плату на неї.

Ощадбанк наживається на пенсіонерах, списуючи з них борги за нав'язані послуги - today.ua

Так, на порталі minfin опублікував свою скаргу якийсь клієнт Ощадбанку, який побажав залишитися невідомим. З тексту видно, що чоловік - пенсіонер, і що саме йому банкіри підключили то, що йому не потрібно.

Чоловік розповів, що пару місяців тому йому зателефонували з Ощадбанку і пригрозили, що відключать йому сервіс Ощад24 через те, що пенсіонер ним не користується. Він погодився, оскільки цей сервіс йому не потрібен.

"Через місяць я забрав депозит, анулював карти, залишив тільки, карту Киянина", оскільки до неї прив'язані всі пільги. Природно без грошей на ній. Вчора отримав повідомлення про підключення мені SMS банкінгу ", - розповідає чоловік.

Ощадбанк наживається на пенсіонерах, списуючи з них борги за нав'язані послуги Він зателефонував у банк і відмовився від цієї послуги, проте дівчина-оператор чемно попередила його, що гроші за підключення з нього все одно знімуть.

"Також повідомила, що SMS банкінг підключається автоматично при вході, або спробі входу в Ощад24. У другому пункті якраз і криється, спроба надурити", - попереджає клієнт Ощадбанку.

Людям підключають SMS банкінг і заявляють, що хтось намагався увійти в їхній акаунт. При цьому багато хто, не намагаючись воювати з банком, погоджується на таку послугу. Навіть для пенсіонера 7 гривень, які вона вартує - не стратегічна сума. Однак потім вони знімають всі гроші з рахунку, плату за послугу банк зняти не може, і все - вступає в дію нарахування відсотків.

"Якщо на карті немає грошей, через місяць овердрафт, потім штраф за прострочення платежу. Та навіть по 7 гривень з такої кількості пенсіонерів сума виллється в кілька мільйонів, достатніх для виплати премій новому керівництву, - розкриває схему пенсіонер і з досадою підсумовує: - Такого свавілля в Ощадбанку навіть раніше не було ".

Нагадаємо, члени правління Ощадбанку отримали за січень премії в розмірі по 1,7 мільйона гривень. Принаймні, двоє топ-менеджерів банку вказали в деклараціях такі суми.

ДЖЕРЕЛОminfin.com.ua
Українців попередили про нову схему обману на OLX: телефонують з в'язниці і відправляють липові чеки
На популярній в Україні платформі онлайн-продажів OLX стала поширюватись нова шахрайська схема. Продавців розводять на липові чеки з iBox, які насправ...
Податок на біткоїн: українці мають віддати державі майже п'яту частину від продажу криптовалюти
Попри те, що в Україні досі офіційно не визначено статус біткоїна та інших цифрових валют, при продажу криптовалюти фізичні особи мають сплачувати под...
Джамала в купальнику з декольте до пупка показала спекотні фото з Єгипту
Джамала похвалилася своєю стрункою фігурою в дуже екстравагантному купальнику. Артистка, яка позбулася 10 кілограмів, набраних за дві вагітності, відч...
Рулет з маком на Великдень: покроковий рецепт святкової випічки
Крім пасок до великоднього столу готують безліч смачних і різноманітних страв, включаючи випічку. Спечіть ніжний і пухкий рулет з маком на Великдень, ...
Хто компенсує українцям збитки від відключення електроенергії: поради споживачам
Проблема відключення електроенергії знайома усім. З нею стикаються як мешканці новобудов, електричні підстанції яких не справляються з такою кількістю...