Огірки, кабачки, горох: які овочі можна посіяти на городі на початку липня

Автор: Марченко Любов

У липні багато дачників вже активно збирають перший урожай овочів зі своїх грядок. Після його збирання залишається вивільнена земля, яка може принести ще чимало користі. Адже існує чимало овочевих культур, які можна посіяти в середині літа, та отримати до осені класний урожай. Горох, різні види зелені, редиска, огірки та кабачки – все це можна сміливо сіяти ще в липні та насолоджуватися свіжими овочами до перших заморозків.

Огірки, кабачки, горох: які овочі можна посіяти на городі на початку липня - today.ua

Горох

Горох, посіяний у липні, чудово зійде і швидко зростатиме в умовах літнього тепла. Краще саджати скоростиглі цукрові сорти зеленого горошку. Вони чудово зійдуть і швидко зростатимуть в умовах надмірного літнього тепла. Такий горох відмінно з'їдається, а також підходить для заморожування та консервування на зиму.

Спаржева квасоля

Спаржева квасоля також відмінно підходить для літньої посадки. До того ж, вона, як і горох, чудово насичує ґрунт азотом. Після цих культур на наступний рік можна садити будь-що. Ґрунт, насичений поживними речовинами, віддячить городнику щедрим урожаєм.
Спаржеву квасолю, так само, як і горох, слід підбирати зі скоростиглих сортів. Пізньостиглі сорти вже не підходять для літньої висадки.

Зелень

Зелень взагалі рекомендують висівати на грядках через кожні 2-3 тижні протягом весни та літа. Завдяки такому конвеєру у вас завжди буде молода та свіжа зелень до глибокої осені. Таким чином, петрушку, кріп, а також різні види салатів можна сіяти і в липні, і в серпні. Потрібно лише підбирати сорти, що швидко ростуть.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Огірки, кабачки, горох: які овочі можна посіяти на городі на початку липня

Огірки

За таким самим критерієм слід підбирати і огірки. Взагалі, свіжий посів огірків на початку-в середині липня – це перевірений та розумний крок. Коли у сусідів усе вже жовтітиме і сохнутиме на грядці, ваша молода зелена огіркова поросль милуватиме око свіжістю та соковитими хрусткими плодами. Як і у випадку з горохом та зеленню, для літнього висіву годяться лише огірки скоростиглих сортів.

Кабачки

Аналогічна вимога пред'являється і до насіння кабачків, яке також цілком придатне для літньої посадки. Посадивши на початку липня скоростиглий сорт, вже наприкінці серпня можна збирати щедрий урожай ніжних молоденьких кабачків.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, влітку варто періодично оновлювати грядки з редькою, а також посіяти зимові сорти редьки. Крім того, можна посадити з розсади столові буряки, які ще встигнуть вирости до зими і дати відмінний урожай.

Нагадаємо, українцям розповіли, як платити податок із городу під час війни.