Оформити пенсію і отримати довідку про стаж тепер можна на порталі “Дія“

Портал "Дія" поповнився одразу сімома видами соціальних послуг, які тепер можна отримати, не виходячи з дому і не оббиваючи пороги чиновницьких кабінетів. Зокрема, через портал тепер можна оформити пенсію, ініціювати її перерахунок, отримати довідку про стаж роботи, а також запросити ще багато потрібних документів.

Оформити пенсію і отримати довідку про стаж тепер можна на порталі “Дія“ - today.ua

Причому всі ці документи можна отримати буквально в кілька кліків. Тепер для того, щоб отримати масу потрібних "папірців", інші папірці не потрібні. Достатньо лише бути зареєстрованим на порталі "Дія" і зробити потрібний запит.

Таким чином, лише за останні дні портал "Дія" поповнили одразу 7 важливих соціальних послуг. Зокрема, через портал тепер можна отримати такі послуги:

Оформити пенсію і отримати довідку про стаж тепер можна на порталі “Дія“

  • подати заяву на субсидію;
  • подати заяву на призначення пенсії;
  • подати заяву на перерахунок пенсії;
  • отримати довідку про трудовий стаж,
  • отримати довідку про страховий стаж,
  • отримати довідку про доходи пенсіонера;
  • отримати витяг з реєстру застрахованих осіб.

Для того, щоб отримати всі ці "папірці", раніше треба було вибігати не один день по кабінетах і витратити немало нервів. А тепер будь-яку з цих соціальних послуг можна замовити онлайн у будь-який час і практично з будь-якого куточка України.

Нагадаємо, недавно стало відомо, що зараз на порталі "Дія" тестують зміну реєстрації місця проживання (прописки) онлайн. Раніше для цього потрібно було відвідати три установи, зібрати купу "папірців" і провести 30 днів в очікуванні. Зараз усе це робиться за один день – не виходячи з дому. При цьому чоловікам навіть не потрібно відвідувати військкомат, щоб знятися з обліку та стати на нього за новою адресою проживання.

ДЖЕРЕЛОroot-nation.com