Обіцяної мінімальної пенсії по 7 тисяч не буде: українцям розповіли, чому це неможливо

Мінімальна пенсія по 7 тисяч гривень, про яку недавно розповідала співгромадянам глава Мінсоцполітики Марина Лазебна, не має під собою ніякого реального економічного підґрунтя.

Обіцяної мінімальної пенсії по 7 тисяч не буде: українцям розповіли, чому це неможливо - today.ua

Про це заявив у своєму YouTube-каналі політтехнолог Тарас Загородній. Нагадаємо, Марина Лазебна пообіцяла, що при запровадженні накопичувальної пенсії і збереженні солідарної пенсійної системи з часом можна буде виплачувати українцям пенсію в розмірі 7000 гривень.

Загороднього спантеличила така цифра, позаяк елементарні математичні підрахунки навіть близько не віщують нічого подібного. Адже Пенсійний фонд в Україні дефіцитний, демографічна ситуація - гірше нікуди, і в перспективі ще буде погіршуватися, а працездатне населення тікає на заробітки до Європи.

"Люди масово їдуть до Польщі і платять в той пенсійний фонд, а наш пенсійний фонд точно не збираються поповнювати. Тому, звідки такі фантастичні цифри?" - питає блогер.

Втім, нинішня влада із самого початку не скупилася на обіцянки. Народ досі пам'ятає обіцянки дати вчителям зарплату на рівні 4 тисяч доларів і звільнити людей похилого віку від плати за комуналку.

"Напевно це з того списку фантастики, який незрозуміло коли буде здійснюватися", - єхидно зауважує політтехнолог.

Втім, як зауважує блогер, Марина Лазебна вже набила руку в умінні жонглювати словами. Конкретної дати, з якої у кишенях найбідніших українців осяде пенсія в розмірі 7 тисяч гривень, чиновниця не назвала.

"Тобто коли-небудь, може бути, і то не точно. У принципі таке створення міражу, ви трохи почекайте, а можливо воно буде", - зауважив Загородний.

При цьому він зазначив, що в Україні і сьогодні є люди, які отримують пенсії в розмірі від 50 і навіть до 130 тисяч. Це - колишні судді і високопоставлені чиновники. Можливо, міністр мала на увазі, що їхні мінімальні пенсії стануть на рівні 7 тисяч, - припустив блогер.

Нагадаємо, експерти кажуть, що введення накопичувальної пенсійної системи зараз в Україні недоцільно з багатьох причин.

ДЖЕРЕЛОhvylya
В Україні закриють університети: чия доля вирішена
Україні не потрібно стільки університетів, скільки є в нашій країні зараз. Тому їх закриватимуть. Для закриття вищих навчальних закладів Всесвітній ба...
Дочка Ольги Сумської прикрасила червону доріжку зі своїм красенем-чоловіком
Дочка Ольги Сумської разом з чоловіком з'явилися на відкритті 43-го Московського кінофестивалю. Антоніна Паперна виглядала чудово під руку зі своїм зн...
В Україні скоротять виплати по безробіттю: Мінекономіки пропонує нову редакцію закону
В Україні розробили законопроект, який звужує права безробітних і зменшує соціальні виплати, передбачені на період безробіття. Що передбачає новий за...
Стало відомо, як зміниться зарплата українців у 2021 році: НБУ змінив свій прогноз
Стало відомо, як зміниться зарплата українців в 2021 році. НБУ оприлюднив новий прогноз по зарплаті, поліпшивши свій же власний, який він давав на поч...
Натуральний манікюр: як прибрати залишки яскравого лаку з нігтів
Якщо ви вирішили зняти гель лак, але вас не влаштовує зовнішній вигляд нігтів, існує простий спосіб як привести їх в порядок. Б'юті-експерт розповів, ...