Треба купувати біткоїн, поки не пізно: цифровим грошам пророкують нечуваний злет

Біткоїн виросте в ціні вище найсміливіших прогнозів. Це станеться вже найближчими роками. Через 10 років він буде коштувати близько 4 мільйонів доларів.

Треба купувати біткоїн, поки не пізно: цифровим грошам пророкують нечуваний злет - today.ua

Такий прогноз експертів ринку криптовалюти опублікувало одне з профільних зарубіжних видань. Причому такого висновку дійшов не один і не два експерти. В ході дослідження було опитано 42 фахівця, які добре орієнтуються в ринку криптовалюти.

Якщо узагальнити їхні висновки, то вже до 2025 року біткоїн буде коштувати понад 300 тисяч доларів. У середньому виведений показник в 318 тисяч. А до кінця 2030- початку 2031 року вартість одного біткоїна сягне 4 мільйонів доларів.

Понад 60 відсотків опитаних вважають, що сьогодні біткоїн недооцінений, і що вже найближчим часом ця ситуація буде приходити в норму. Більшість експертів вважають, що вже до кінця поточного року біткоїн буде коштувати понад 66 тисяч доларів.

Цей показник на 28% вище того прогнозу, який фахівці давали торік на цю саму пору - кінець 2021 року.

Треба купувати біткоїн, поки не пізно: цифровим грошам пророкують нечуваний злет

Як буде рости біткоїн після 2021 року

З 2022 з 2025 рік головній криптовалюті пророкують плавне та неухильне зростання. Очікують, що на кінець 2025 року вартість біткоїна досягне 318 тисяч доларів.

А ось після 2025 експерти прогнозують вибухове зростання вартості цифрової валюти. Лише за п'ять років, до кінця 2030, біткоїн досягне захмарної позначки в 4 мільйони доларів.

Біткоїн остаточно займе домінуюче становище на світовому фінансовому ринку до 2050 року. Так вважає більшість опитаних - 54%. При цьому 44% експертів схиляються до думки, що біткоїн може ніколи не посісти тих позицій, які обіцяють йому оптимісти.

Нагадаємо, мільярдер Ілон Маск у черговий раз підвищив вартість біткоїна одним своїм висловлюванням. Він пообіцяв, що Tesla знову почне брати цифрові гроші на сплату за свої автомобілі.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua