Нові MacBook Pro та iMac з'являться у 2023 році: подробиці

Американська корпорація Apple представить ноутбуки MacBook Pro нового покоління у березні 2023 року. Такий прогноз зробив Марк Гурмана, один із редакторів видання Bloomberg.

Нові MacBook Pro та iMac з'являться у 2023 році: подробиці - today.ua

Відразу скажемо, що американський технологічний велетень ще не підтвердив інформацію, яку поширив Bloomberg. Проте прогноз Гурмана здається нам дуже правдоподібним. Справа в тому, що зазвичай саме в березні корпорація Apple часто офіційно презентує свої новинки.

Очікувалося, що ноутбуки нового покоління з моніторами діаметром 14 та 16 дюймів з'являться у продажу у 2022 році. Однак, щось у Apple не склалося, тому їх продаж перенесли на пізніший термін. Офіційну дату їхнього дебюту ще не оголошено. Але дуже схоже, що прогноз Марка Гурмана справдиться.

Нові MacBook Pro та iMac з'являться у 2023 році: подробиці

14- та 16-дюймові ноутбуки MacBook Pro поточного покоління з'явилися у продажу у жовтні 2021 року. Вони комплектуються чіпами M1 Pro та M1 Max. У ноутбуків нового покоління буде нова обчислювальна платформа і, не виключено, швидше оперативна пам'ять. Також можливо зміниться трохи їх дизайн. Втім, жодних кардинальних змін чекати не потрібно.

За даними Гурмана, у 2023 році також у продажу з'явиться 24-дюймовий iMac. Він матиме турбомощний чіп M3. Тобто версії із чіпом М2 не буде, її пропустять.

Нагадаємо, раніше в Мережі показали концепт iPhone 15 Ultra із титановим корпусом.