Нова пошта повернула популярну до війни послугу: що відомо про тарифи

Нова пошта, найбільший в Україні приватний поштовий оператор, незважаючи на агресію Росії, що триває, знову почала пропонувати українцям популярну послугу – кур'єрську доставку та забір товару.

Нова пошта повернула популярну до війни послугу: що відомо про тарифи - today.ua

Цю послугу скасували практично одразу після того, як російські війська 24 лютого вторглися до України. Це було зроблено задля забезпечення безпеки клієнтів та персоналу найбільшого українського приватного поштового оператора.

Наразі бійці ЗСУ та Сил територіальної оборони зупинили просування російських окупаційних військ углиб нашої країни. Тому Нова пошта прийняла рішення про поновлення надання деяких послуг, скасованих після 24 лютого.

Тепер можна у будь-який зручний час викликати кур'єра, щоб він узяв товар, який потрібно доставити. При цьому отримати товар можна там, де зручніше. Наприклад, за адресою проживання.

Нова пошта повернула популярну до війни послугу: що відомо про тарифи Кур'єри найбільшого українського приватного поштового оператора працюють 7 днів на тиждень. Тарифи залишилися такими ж, як були до війни.

Раніше Нова пошта відновила відправку посилок до Молдови, до якої після вторгнення Росії виїхало багато українців.

Нагадаємо, Нова пошта запровадила нову корисну послугу під час війни.