Нова пошта знизила тарифи на доставку посилок: деякі з них стали дешевшими

Компанія Нова пошта із січня 2022 року запровадила нові тарифи на доставку посилок. Деякі тарифи тепер формуватимуться простіше, ніж раніше. Крім простоти, за деякими видами доставки тарифи стали нижчими. Крім того, поштовий оператор продовжив дію акцій, які припали до душі його клієнтам.

Нова пошта знизила тарифи на доставку посилок: деякі з них стали дешевшими - today.ua

Нова пошта продовжила акційну ціну на доставку посилок до поштоматів. Крім того, поштовий оператор продовжив ще одну популярну акцію - відсутність комісії при відправці посилки післяплатою. Обидві ці акції продовжено до кінця першого кварталу 2022 року.

Таким чином, зараз тариф на доставку посилки до поштамату, як і раніше, становить 35 гривень. Його ціна зросте лише з 1 квітня. Тоді вона становитиме 45 гривень. Причому і нинішній тариф, і той, який буде з квітня, є незмінними на всій території України і для будь-якого вантажу. Нова пошта знизила тарифи на доставку посилок: деякі з них стали дешевшими Ще одна зміна стосується тарифу на зворотну доставку повернення, якщо одержувачеві вміст посилки не підійшов, і він хоче повернути вантаж назад. Тепер вартість зворотного пересилання складе лише 15 гривень, що набагато нижче за вартість базового відправлення. Причому такий тариф діятиме для всіх посилок вагою до 30 кілограмів.

Став також простішим і зрозумілішим поділ на тарифні зони. В Україні діятимуть, залежно від пункту призначення вантажу, три тарифні зони: в межах міста та його передмість, між містами України, а також з або в смт і села.

"При доставці до міста та його передмістя вводиться три тарифи за вагою посилок: маленька - до 2 кг, середня - до 10 кг і велика - до 30 кг", - йдеться у повідомленні від Нової пошти.

При цьому з нинішнього року знижено ціну на доставку деяких посилок. Наприклад, за посилки вагою до 2 кг тепер потрібно віддати 40 гривень замість минулорічних 45. А за посилки вагою до 30 кг раніше потрібно було заплатити 100 гривень, а тепер лише 80 гривень.

"До того ж, у ціну вже входитиме комісія за оголошену вартість до 1000 грн, незалежно куди буде доставлена посилка - у відділення або поштомат", - додали в компанії.

Нагадаємо, стало відомо, що Нова пошта повертає клієнтам гроші за речі, які зникли з посилок.

ДЖЕРЕЛОdelo.ua