Нова пошта втратила посилку з унікальним вантажем: такий був лише в одному екземплярі

Компанія Нова пошта потрапила в неприємну історію з посилкою клієнта. Поштове відправлення, якого чоловік чекав із нетерпінням, просто не прийшло. Вантаж десь загубився. Така історія в будь-якому випадку - неприємна, а тут ще й у посилці був унікальний вміст - запчастина, якої більше немає ніде в Україні.

Нова пошта втратила посилку з унікальним вантажем: такий був лише в одному екземплярі - today.ua

Про втрату унікального вантажу розповів у своєму Facebook клієнт Нової пошти Віталій Жлобін, який так і не зміг дочекатися заповітної посилки. Чоловік розповідає, що не зміг отримати свою посилку в одному з відділень Нової пошти у Бучі.

"З 7 жовтня ніяк не можуть знайти посилку, яку нібито мені "видали". Начальниця все обіцяє мені передзвонити. Записи з камер спостереження переглядають регулярно, вже затерли плівку до дірок", - розповідає чоловік про свою пропажу.

При цьому він говорить, що мабуть Нова пошта вже готова визнати свою провину у втраті вантажу, позаяк працівники відділення навіть допомогли Віталію оформити претензію на повернення коштів. Чоловік не пише, до чого ця запчастина, та очевидно, що цю посилку він очікував з нетерпінням, і не тільки він. Нова пошта втратила посилку з унікальним вантажем: такий був лише в одному екземплярі

"На жаль, в Україні більше немає такої запчастини і її доведеться везти з Польщі. Але це мої проблеми і моїх клієнтів. Нову пошту хвилює, щоб їм штрафи не нараховували. Бо тоді всі їх жаліли і переживали за "бізнес". А те, що "бізнесу" чхати на своїх клієнтів ... ", - з гіркотою підсумував чоловік.

У коментарях до його публікації інші клієнти Нової пошти розповіли про свої пригоди, пов'язані з роботою поштового оператора.

Відреагувала на скаргу чоловіка і сама Нова пошта. Нова пошта втратила посилку з унікальним вантажем: такий був лише в одному екземплярі

"Віталій, добрий день! Ми обов'язково перевіримо обставини вашої ситуації і незабаром повернемося з відповіддю", - пообіцяли в Новій пошті.

Нагадаємо, незважаючи ні на що, Нова пошта розвивається і будує нові об'єкти. Так, компанія має намір побудувати в Борисполі недалеко від аеропорту термінал, який буде вдвічі потужніший за київський.

ДЖЕРЕЛОsegodnya