Нова пошта по-новому доставлятиме посилки: що зміниться для клієнтів

Компанія Нова пошта, незважаючи на війну в Україні, не відмовляється від своїх планів. Як і планувалося до початку повномасштабного вторгнення, поштовий оператор запустив власну авіакомпанію Supernova Airlines. Поки що її літаки перевозитимуть вантажі Нової пошти за кордоном. Однак після закінчення війни літаки Supernova Airlines літатимуть до України.

Нова пошта по-новому доставлятиме посилки: що зміниться для клієнтів - today.ua

Що зміниться у послугах поштового оператора, і як це позначиться на його клієнтах, розповіли у прес-службі Нової пошти.

Свій перший рейс авіакомпанія Нової пошти здійснила з Литви до Польщі у кооперації з латвійською авіакомпанією RAF-Avia. На борту літака ATR 72 було доставлено 7 тонн вантажу із посилками клієнтів поштового оператора.

У Новій пошті розповіли, що тепер такі рейси між містами Рига та Жешув будуть регулярними. Вони здійснюватимуться двічі на тиждень: по вівторках і четвергах.

Нова пошта по-новому доставлятиме посилки: що зміниться для клієнтів

Літаком доставлятимуть як комерційні вантажі клієнтів компанії Нова пошта глобал, так і партії гуманітарних вантажів. Насамперед на борт братимуть ті вантажі, які вимагають термінової доставки одержувачам, йдеться у повідомленні прес-служби. Надалі це допоможе значно скоротити термін доставки посилок для багатьох клієнтів.

Звичайно, поки авіакомпанія Нової пошти може працювати лише за кордоном, ефективність її роботи не буде такою високою, як після війни. Після війни літаки Supernova Airlines доставлятимуть вантажі безпосередньо в Україну.

Концепцією розвитку авіасполучень Нової пошти передбачено, що повітряні судна з поштовими вантажами вилітатимуть з аеропортів "Бориспіль" та "Львів" і туди прилітатимуть. А поки що вони, на жаль, здійснюватимуть рейси лише на території дружніх країн, однак і в такому форматі це прискорить та полегшить доставку багатьох вантажів.

Нагадаємо, Нова пошта скасувала плату за одну зі своїх послуг. Тепер послуга переадресації посилок у межах одного міста буде для клієнтів безкоштовною.

ДЖЕРЕЛОprogroshi.news