Нова Пошта буде доставляти в Україну покупки з інтернет-магазинів Німеччини

Компанія Нова Пошта розширила ареал своїх послуг. Тепер до країн, з яких український поштовий оператор буде доставляти товари, додалася ще й Німеччина. Нова Пошта буде доставляти українцям товари, придбані ними в інтернет-магазинах Німеччини.

Нова Пошта буде доставляти в Україну покупки з інтернет-магазинів Німеччини - today.ua

Досі в перелік міжнародних партнерів Нової Пошти входили США, Китай, Великобританія і Польща. А тепер до них приєдналася ще й Німеччина. Звідти також будуть доставляти товари, замовлені українцями в німецьких інтернет-магазинах.

"А хочеш в Німеччину на шопінг, хоч сьогодні? NP Shopping розширює можливості, і тепер ти можеш замовляти легко і отримувати посилки швидко не тільки з США, Китаю, Великобританії та Польщі, а й з Німеччини", - пишуть в Facebook-акаунті Нової Пошти.

Таким чином, українці можуть отримувати Новою Поштою товари з таких інтернет-магазинів: eBay, Amazon, Zalando, Zara, G-star, Otto, Mediamarkt. Нова Пошта буде доставляти в Україну покупки з інтернет-магазинів Німеччини На сайті www.npshopping.com можна детально дізнатися каталог інтернет-магазинів, з яких Нова Пошта доставляє товари, а також знайти інструкцію з оформлення замовлень.

Для того, щоб зробити замовлення в інтернет-магазині в Німеччині, потрібно зареєструватися на npshopping і отримати адресу для шопінгу. Після цього покупець обирає товари в інтернет-магазині і замовляє їх, при цьому не забувши вказати адресу доставки.

Потім в особистому кабінеті npshopping потрібно зареєструвати трекінг-номер, а також вибрати відділення Нової Пошти або поштомат, в якому ви хочете отримати замовлення.

Причому, в той час поки ваш вантаж буде знаходитися в дорозі, ви зможете відслідковувати його місце розташування на сайті Нової Пошти або у відповідному мобільному додатку.

Нагадаємо, Нова Пошта вирішила змінити графік роботи на травневі свята. У компанії вирішили, що 2 травня всім зроблять вихідний.

ДЖЕРЕЛОfacebook