Nokian Tyres закликали відмовитися від роботи в Росії

Фінську компанію Nokian Tyres, одного з найбільших у світі виробників шин для складних кліматичних умов, закликали припинити працювати в Росії, оскільки вона вторглася до України. Український посол у Фінляндії Ольга Діброва звернулася до цієї фірми із відкритим листом.

Nokian Tyres закликали відмовитися від роботи в Росії - today.ua

Дипломат нагадала, що російські війська в Україні обстрілюють міста, житлові квартали, школи та дитячі садки, внаслідок чого гинуть мирні жителі. Точна кількість загиблих українців внаслідок обстрілів наразі не відома. Повідомляється, що вже загинуло кілька тисяч людей.

Крім того, мільйони українців після вторгнення російських військ змушені були виїхати за кордон. За даними ООН, наразі вже близько 4 млн українців стали біженцями. Найбільше українців виїхало до Польщі (близько 2 млн осіб).

Nokian Tyres закликали відмовитися від роботи в Росії Діброва наголосила, що якщо боси компанії Nokian Tyres не припинять співпрацю з Росією, то частина відповідальності за загибель українців лежатиме і на них.

Тим часом, Nokian Tyres раніше оголосила, що не закриватиме свій завод у Росії, але більше не планує в нього інвестувати.

Раніше повідомлялося, що в Україні тимчасово скасували моніторинг прибутків громадян.