Nokia йде з РФ, але хоче обслуговувати свої мережі

Фінська компанія Nokia, один із найбільших у світі виробників телекомунікаційного обладнання, заявила, що вона повністю припиняє працювати в Росії. Причиною такого рішення є те, що компанія засуджує вторгнення російських військ в Україну.

Nokia йде з РФ, але хоче обслуговувати свої мережі - today.ua

Наприкінці березня Nokia призупинила постачання обладнання та програмного забезпечення до Росії через вторгнення її військ до України. Тепер же фінський телекомунікаційний гігант припиняє у РФ всі дослідження та розробки, а співробітники повертаються на батьківщину.

За словами глави Nokia Пеккі Лундмарка, безпека працівників – це найголовніше для компанії.

Але при цьому Nokia продовжує обслуговувати свої телекомунікаційні мережі у РФ. Фінська компанія каже, що вона хоче, щоб громадяни Росії мали доступ до даних поза межами РФ.

Nokia йде з РФ, але хоче обслуговувати свої мережі Раніше український міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав західні компанії піти з російського ринку, щоби не підтримувати військові злочини окупантів у Росії. Наразі вже близько 250 великих компаній пішли з РФ.

Нагадаємо, український посол у Фінляндії Ольга Діброва закликала фінську компанію Nokian Tyres припинити працювати у Росії.