Nestle частково пішла з Росії

Швейцарська корпорація Nestle, найбільший у світі виробник продуктів харчування, оголосила, що підтримує економічні санкції проти Росії, і тому йде з російського ринку. Щоправда, поки що лише частково.

Nestle частково пішла з Росії - today.ua

Зокрема, у російських супермаркетах та магазинах тепер не можна купити продукцію брендів KitKat та Nesquik, які належать Nestle.

Тим часом, швейцарська корпорація має велику кількість брендів. До головних брендів можна також віднести Maggi, Nescafe та Nestea. Загалом ця корпорація спеціалізується на виробництві та продажу кави, шоколаду, мінеральної води, молочних продуктів, дитячого харчування, морозива, бульйонів, корму для тварин, косметики, фармацевтичної продукції.

Nestle частково пішла з Росії На даний момент Nestle вже не постачає на російський ринок також другорядні товари зі свого портфеля. Прибуток, отриманий у Росії, компанія планує віддавати на гуманітарну допомогу.

Слід зазначити, що багато міжнародних компаній пішли з Росії, після того, як російські війська вторглися в Україну. Втім, багато хто, але не всі. Деякі іноземні фірми просто звели до мінімуму свій бізнес у Росії.

Раніше повідомлялося, що в Україні тимчасово скасували моніторинг прибутків громадян.