Деяким клієнтам Нафтогазу дозволили передавати показання лічильника безпосередньо постачальнику

Більшість клієнтів Нафтогазу не можуть передавати йому показання лічильників безпосередньо. Вони передають їх своїм операторам ГРМ (облгазам). А вже ті заносять одержані показання на платформу, звідки їх бере Нафтогаз. Проте, деякі клієнти Нафтогазу все ж таки мають можливість передавати показання лічильників безпосередньо компанії-постачальнику.

Деяким клієнтам Нафтогазу дозволили передавати показання лічильника безпосередньо постачальнику - today.ua

З чим це пов'язано, і що можна змінити в цій ситуації, розповіла служба підтримки Нафтогазу у Facebook-акаунті компанії.

Клієнти Нафтогазу нерідко нарікають на те, що облгази передають на платформу некоректні показання лічильника, які зовсім не відповідають дійсності. Причому в деяких випадках оператори ГРМ передають завищені показання лічильників, а в деяких і занижені. Через це Нафтогаз виставляє своїм клієнтам рахунки за газ, які не відповідають реальному споживанню.

"Користуюсь онлайн сервісами вже другий рік, досить швидко і добре, але якби показники за газ можна було передавати в особистому кабінеті! Це було б дуже здорово і відпали великі проблеми у клієнтів, зникла би залежність від цих некоректних облгазів", - написала одна з клієнток Нафтогазу у коментарі до публікації в соцмережі.

У Нафтогазі їй відповіли, що наразі частина клієнтів компанії має можливість передавати показники лічильників безпосередньо постачальнику газу, тобто Нафтогазу. Таким привілеєм на сьогодні користуються жителі Херсонської, Кіровоградської і Донецької областей. Вони отримали таку можливість завдяки тому, що їхні облгази погодились на такий механізм передачі показань лічильника.

Деяким клієнтам Нафтогазу дозволили передавати показання лічильника безпосередньо постачальнику Тобто в цій ситуації немає єдиного правила. І кожен облгаз має право сам вирішувати, чи буде він одноосібно розпоряджатися показаннями лічильників клієнтів, чи їм дадуть право самим передавати ці показання як облгазу, так і компанії-постачальнику.

"Наразі безпосередньо передавати показники через чат-боти та особистий кабінет можуть Кіровоградська, Херсонська і Донецька області. Наша компанія відкрита для співпраці з іншими операторами ГРМ. Ми хочемо, щоб передача показників газових лічильників була максимально проста для клієнта. Радимо звернутися з пропозиціями до вашого оператора ГРМ", - відповіли у Нафтогазі.

Тобто в цій ситуації Нафтогаз нічого не вирішує. Все залежить від того, чи погодяться на такий механізм в облгазі, який обслуговує клієнтів.

Нагадаємо, Нафтогаз порадив своїм новим клієнтам, що їм робити у разі переплати за газ минулому постачальнику.

ДЖЕРЕЛОhvylya