Деякі клієнти можуть домовитися з Нафтогазом про індивідуальний тариф на газ

Тариф на газ для в деяких випадках визначається в індивідуальному порядку. Нафтогаз розповів, що багато залежить від обсягу споживання газу. Якщо компанія споживає багато газу, постачальник готовий йти їй назустріч і встановлювати ціну в індивідуальному порядку.

Деякі клієнти можуть домовитися з Нафтогазом про індивідуальний тариф на газ - today.ua

Це випливає з відповіді Нафтогазу, який він дав у своєму акаунті одній з клієнток, а також з тарифних пропозицій, опублікованих на сайті компанії.

Клієнтка Нафтогазу поцікавилася, якою є ціна блакитного палива для юридичних осіб. З Нафтогазу відповіли, що для того, щоби з'ясувати, яким буде тариф на газ, юридичним особам пропонують особисто зв'язатися з Нафтогазом будь-яким із доступних способів: телефонним дзвінком або через електронні засоби комунікації.

"Ви можете звернутися з приводу Вашого питання по телефону для юридичних осіб: 044-300-25-50 або написати на електронну пошту: [email protected] Також на нашому сайті, в розділі "Для бізнесу" -  "Контакти" Ви можете заповнити форму зворотного зв'язку для юридичних осіб: https://gas.ua/uk/business/contacts", - відповіли на запитання клієнтки.

Крім того, на сайті Нафтогазу є три тарифні пропозиції від клієнтів-юросіб - в залежності від обсягів споживання газу. Деякі клієнти можуть домовитися з Нафтогазом про індивідуальний тариф на газ Так, наприклад, підприємства, які споживають в місяць до 10 тисяч кубометрів, у вересні можуть брати газ за ціною 18,73 грн за кубометр. А для підприємств, які спалюють в місяць від 10 до 100 тисяч кубометрів, вартість газу визначається в індивідуальному порядку. Аналогічно індивідуально можна домовитися з Нафтогазом про тариф на газ і тим підприємствам, в яких місячне споживання газу перевищує 100 тисяч кубометрів.

Нагадаємо, Нафтогаз підвищив вересневий тариф на газ для третини своїх споживачів: кому в цьому місяці доведеться платити дорожче.