Деякі категорії чоловіків зможуть виїжджати за кордон під час війни

Автор: Максимов Віталій

В Україні під час дії військового стану можуть послабити обмеження щодо виїзду за кордон чоловіків призовного віку. Про це поінформував Олексій Арестович, який обіймає посаду радника голови Офісу президента.

Деякі категорії чоловіків зможуть виїжджати за кордон під час війни - today.ua

За його словами, зараз в Уряді обговорюється питання про те, щоби дозволити деяким категоріям чоловіків під час війни виїжджати за кордон. Йдеться про короткострокові поїздки.

Кого можуть торкнутися послаблення? Арестович згадав бізнесменів та вчених. Але він зазначив, що поїздки за кордон навіть під час війни потрібні багатьом категоріям чоловіків.

Деякі категорії чоловіків зможуть виїжджати за кордон під час війни Раніше асоціація ЄБА запропонувала дозволити під час воєнного стану виїжджати чоловікам для ділових цілей у короткострокові відрядження за кордон, оскільки це допоможе відновити українську економіку. В Асоціації наголосили, що не всі питання можна вирішити онлайн – потрібні особисті зустрічі та переговори з потенційними партнерами.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Стало відомо, що буде з цінами на бензин та дизельне паливо найближчим часом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Арестович зізнався, що важко ухвалити рішення про те, щоб та чи інша категорія чоловіків під час війни могла виїжджати за кордон. За його словами, завжди можуть знайти люди, які почнуть критикувати таке рішення.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів спростив виїзд за кордон для деяких українців.