Не забрали одержувачі: Нова пошта утилізує посилки клієнтів

Автор: Максимов Віталій

У Мережі з'явилася інформація, що Нова пошта нібито почала без попередження утилізувати посилки, які не змогли забрати отримувачі через початок війни. Найбільший український приватний поштовий оператор пообіцяв перевірити цю інформацію.

Не забрали одержувачі: Нова пошта утилізує посилки клієнтів - today.ua

Зокрема, у Facebook один із клієнтів Нової пошти повідомив, що під час війни з російськими окупантами його посилку нібито знищили без жодного попередження. Він запитав поштового оператора, чому знищують посилки, адже під час війни у багатьох людей просто немає можливості їх забрати.

Компанія перевірила та відповіла, що посилка була утилізована у зв'язку з тим, що її не забрали у встановлені терміни. Клієнту пообіцяли дати офіційну відповідь на електронну пошту.

Не забрали одержувачі: Нова пошта утилізує посилки клієнтів Зазначимо, що Нова пошта зберігає посилки 60 днів. Якщо за цей час посилки не забрали, вони вважаються незатребуваними. Тому їх можуть утилізувати.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Стало відомо, що буде з цінами на бензин та дизельне паливо найближчим часом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Наприкінці квітня Нова пошта відновила роботу у чотирьох населених пунктах Київської області. Йдеться про Бучу, Ірпінь, Макарів та Колонщину.

Раніше стало відомо, що Нова пошта знову почала надавати популярну послугу, яку скасували через війну.