Не в ІТ і не директором: в Україні з'явилася робота із зарплатою понад 50 тисяч

В Україні з'явилася робота з дуже вигідною пропозицією щодо зарплати. Роботодавець обіцяє зарплату щонайменше 50 тисяч гривень. При цьому не доведеться мати справу з IT-технологіями або очолювати топ-менеджмент підприємства. Навіть більше, у працівника, якого візьмуть, не питатимуть диплома про вищу освіту.

Не в ІТ і не директором: в Україні з'явилася робота із зарплатою понад 50 тисяч - today.ua

Така пропозиція з'явилася на одному із сайтів вакансій.

Як випливає з оголошення, офіс компанії та, очевидно, і роботодавець знаходиться в Одесі. Проте коло претендентів на вакансію не обмежують одеситами, а розглядають кандидатів із будь-якого регіону. Тим більше, що працівникові не доведеться сидіти на місці. Він їздитиме по всій Україні. Адже це транспортна компанія, і вона запрошує на роботу водія.

До претендентів висунуто такі вимоги:

  • наявність водійських прав категорії "Е";
  • досвід роботи на самоскидній зчіпці не менше двох років.

Не в ІТ і не директором: в Україні з'явилася робота із зарплатою понад 50 тисяч

Щодо здоров'я та відсутності шкідливих звичок, то про це не згадується. Та, очевидно, за такої роботи це мається на увазі за умовчанням.

Натомість за ці скіли та сумлінну працю компанія обіцяє:

  • щомісячну зарплату не нижчу за 50 тисяч гривень (причому це нижня межа, а верхня, якщо вірити оголошення, становить 130 тисяч);
  • своєчасну виплату зарплати, що також важливо;
  • сучасні автомобілі у хорошому стані;
  • кар'єрний ріст.

Нагадаємо, київська компанія запрошує на роботу автомеханіка, який має не менше 2 років досвіду роботи з легковими автомобілями різних марок. Такому фахівцю обіцяють зарплатню від 40 до 80 тисяч гривень.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua