Названо зарплати українських IT-фахівців під час війни

В Україні, яка з лютого бореться з російськими окупантами, під час воєнного стану багато роботодавців змушені були скоротити зарплати своїм працівникам. Проте зарплати українських IT-фахівців під час війни, схоже, змінилися незначно.

Названо зарплати українських IT-фахівців під час війни  - today.ua

IT-фахівці, як і раніше, в нашій країні залишаються одними з найбільш високооплачуваних на ринку праці. Наразі середня зарплата українського комп'ютерника, якщо судити з відкритих вакансій, становить 86 500 гривень.

Серед IT-фахівців в Україні під час війни найвищі зарплати у фахівців з підтримки та адміністраторів (у середньому 117 700 грн), а найнижчі – у тестувальників (у середньому 51 600 грн).

Названо зарплати українських IT-фахівців під час війни

У Польщі, куди через вторгнення російських військ в Україну виїхало понад 2 млн українців, середня зарплата IT-фахівців становить 152 000 гривень, а в Молдові – 140 000 гривень.

Слід зазначити, що під час воєнного стану своєрідним центром для українських комп'ютерників став Львів. З початку війни там кількість IT-фахівців збільшилась утричі.

Тим часом, за даними кадрового порталу grc.ua, середня запропонована зарплата за відкритими вакансіями в Україні наприкінці березня 2022 року становила 26,9 тис. гривень.

Названо зарплати українських IT-фахівців під час війни

Раніше українцям розповіли, де шукати роботу під час війни та на яку зарплату можна розраховувати.