Названо дефіцитні спеціальності на фрілансі в Україні

Автор: Максимов Віталій

Після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну багато українських роботодавців були змушені звільнити своїх співробітників. Останнім часом ситуація стабілізувалася, що дозволило розпочати відновлюватися ринку праці. Швидше за інші види бізнесу відновлюється фріланс…

Названо дефіцитні спеціальності на фрілансі в Україні - today.ua

За даними нового дослідження експертів Freelancehunt, під час війни найзатребуваніші види фрілансу - дизайн, веб-програмування (зростання кількості проектів у цій спеціальності – 10,58%), робота з текстами (зростання кількості проектів для копірайтерів - 3,66%).

Зокрема, дизайнери потрібні для створення патріотичних ілюстрацій, програмісти – для розробки сайтів, а журналісти та копірайтери – для написання текстів боротьби з російськими окупантами.

Названо дефіцитні спеціальності на фрілансі в Україні Крім того, під час воєнного стану збільшився попит на перекладачів. Це пов'язано з тим, що українські підприємства ще більше почали звертати увагу на Захід.

Популярні зараз

НБУ ввів в обіг нову монету номіналом 10 гривень: у чому її особливість

ТОП-5 люксових б/в позашляховиків за ціною до $4000

Грошова допомога: українці можуть отримати від держави до 100 тисяч гривень

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тим часом під час війни держава виплачує по 6500 гривень роботодавцям за кожного працевлаштованого переселенця. Виплати щомісячні. Вони триватимуть один місяць після скасування воєнного стану, як сказано у відповідному законі.

Раніше ми розповіли, на які вакансії для чоловіків в Україні зросте попит після війни.