Названо три прості способи перевірити стан батареї смартфона, щоб знати, чи треба її замінити

Сучасні смартфони довго не тримають зарядку, але пов'язано це не тільки з тим, що їх власники не випускають пристрої з рук, але й з іншими факторами. Якщо у вас Android-смартфон, і ви хочете дізнатися, в якому стані його батарея, і чи не потрібно її замінити, ми розповімо, як це зробити. Є три простих способи.

Названо три прості способи перевірити стан батареї смартфона, щоб знати, чи треба її замінити - today.ua

Перший спосіб – ввести сервісний код. Доступ до сервісного меню можна отримати, набравши на своєму смартфоні комбінацію: ##4636##. На дисплеї з'явиться меню, в якому потрібно вибрати пункт "Battery information". У правому стовпчику ви побачите усю інформацію про характеристики батареї вашого смартфона.

Названо три прості способи перевірити стан батареї смартфона, щоб знати, чи треба її замінити

Другий спосіб – перевірити стан батареї за допомогою попередньо встановленого ПЗ. На смартфонах Samsung є програмка Samsung Members. У ній вибираєте пункт "Підтримка" → "Діагностика" → "Стан акумулятора".

Є й інші сторонні програми, які можна використовувати на будь-яких Android смарфтонах. Завантажити їх можна в Google Play. З їх допомогою можна швидко отримати уявлення про стан свого акумулятора і дізнатися, як можна заощадити заряд на смартфоні. Перевірити рівень зношування акумулятора смартфона можна за допомогою програми AccuBarttery. Користувачі Android-пристроїв нею задоволені.

Раніше повідомлялося, як можна заощадити мобільний трафік на смартфоні.

ДЖЕРЕЛОunian.net