Податок на Мальдіви: багатим українцям доведеться розщедритися додатково

Потрапити на Мальдіви, на жаль, можуть не всі українці, а лише не бідні громадяни, які мають гроші. Однак і повернутися з Мальдів тепер буде складніше: гостям райського куточка доведеться заплатити своєрідний податок на Мальдіви.

Податок на Мальдіви: багатим українцям доведеться розщедритися додатково - today.ua

Нещодавно влада Мальдів внесли корективи до податкового кодексу. І тепер після поправок, особи, які відлітають з республіки, повинні будуть сплатити податок. Його включать у вартість авіаквитка. Податок на Мальдіви почне діяти з 1 січня 2022 року.

Податок стягуватимуть з усіх осіб, які вилітають з Мальдівських островів, включаючи не тільки іноземних туристів, але й громадян цієї країни. Виняток становитимуть лише діти у віці до 2 років і особи, які мають дипломатичну недоторканність.

Вартість податку на Мальдіви буде диференційованою:

  • для корінних жителів республіки - 12 доларів;
  • для пасажирів, що летять економ-класом - 30 доларів;
  • для пасажирів бізнес-класу - 60 доларів;
  • для осіб, що летять першим класом - 90 доларів;
  • для тих, хто подорожує приватними літаками - 120 доларів.

Податок на Мальдіви: багатим українцям доведеться розщедритися додатково Крім того, всі пасажири, які будуть вилітати з міжнародного аеропорту Велана, будуть додатково платити 25-доларовий внесок на розвиток аеропорту.

Збір в аеропорту на Мальдівах існує й сьогодні. Його вартість поки становить 15 доларів з людини.

Таким чином, тим, хто витратиться до нитки під час відпочинку, може не вистачити грошей для того, щоби сплатити податок на Мальдіви. Вони ризикують затриматися в цьому райському куточку надовго.

Нагадаємо, українська влада, тим часом, креативит не гірше за мальдівську. У нас також податки прибувають, як медузи після шторму. Зокрема, житло в Україні планують обкласти новими податками.

ДЖЕРЕЛОcensor