Нафтогаз став занижувати показники у платіжках за газ: названо ймовірну причину

Компанія Нафтогаз вкотре спантеличила своїх споживачів. Клієнти, які звикли до того, що газовики регулярно завищують їм суми у платіжках, останнім часом констатують зворотний процес: платіжки за газ почали занижувати. У споживачів виникла підозра, що це недарма.

Нафтогаз став занижувати показники у платіжках за газ: названо ймовірну причину - today.ua

Своїми припущеннями один із клієнтів Нафтогазу поділився у Facebook-акаунті компанії-постачальника.

"Завжди подаю 2 числа показники, але хтось переді мною, 30.04 передав мої показники. І вони чомусь дуже занижені, незважаючи на те, що в мене встановлений модем, який автоматично передає дані. Чому так? Може тому, що в наступному місяці газ буде дорожчим?", - цікавиться клієнт.

У Нафтогазі оперативно відреагували на претензію клієнта, надавши стандартну відписку. Компанія-постачальник пише, що не несе жодної відповідальності за обсяги нарахувань. Цифри обсягів у платіжках - це виключно сфера відповідальності облгазів. Які цифри вони подали, за такими Нафтогаз і проводив обчислення.

Тому, якщо у клієнтів виникли питання щодо обсягів споживання, які, на їхню думку, не збігаються із показаннями їхніх лічильників, то звертатися з цими питаннями слід до своєї компанії, яка займається розподілом газу, тобто до облгазу.

У Нафтогазі також розвіяли сумніви споживачів щодо тарифів на газ. Постачальник запевнив, що вони залишатимуться незмінними ще цілий рік.

Нафтогаз став занижувати показники у платіжках за газ: названо ймовірну причину

"Для клієнтів ДК "Нафтогаз України" до 30 квітня 2024 діє тарифний план "Фіксований". Вартість 1 м3 становить 7,96 грн, і не змінюється протягом дії тарифного плану", - повідомили в компанії.

Нагадаємо, Нафтогаз розповів своїм споживачам, як можна заощадити на оплаті за газ. У цьому випадку газ обійдеться дешевше, ніж за чинним тарифом 7,96 грн.

ДЖЕРЕЛОhvylya