Нафтогаз зробив заяву щодо платіжок за газ

Незважаючи на те, що багато споживачів комунальних послуг нині користуються онлайн-платформами для платежів за комуналку, їм все-таки щомісяця надсилають паперові платіжки за газ. У компанії Нафтогаз розповіли, як відмовитися від розсилки паперових платіжок.

Нафтогаз зробив заяву щодо платіжок за газ - today.ua

Про це пише hvylya, посилаючись на публікацію у Facebook-акаунті Нафтогазу.

Незважаючи на війну, Україна впевнено просувається шляхом повної діджиталізації усіх сфер життя. У тому числі, й комунальних послуг. Більшість громадян передають показання лічильників та вносять плату за комуналку онлайн. Водночас багатьом споживачам досі надсилають паперові рахунки. У компанії Нафтогаз розповіли, як позбутися паперових розсилок.

"Як відмовитись від паперових рахунків?", - поцікавився клієнт.

Нафтогаз зробив заяву щодо платіжок за газ

Йому відповіли, що відмовитися від паперових розсилок можна на сайті Нафтогазу. Для цього потрібно лише змінити налаштування в особистому кабінеті.

"Якщо Ви хочете відмовитися від отримання паперових рахунків, то для цього, в особистому кабінеті, перейдіть до пункту "Налаштування" (https://my.gas.ua/setting та увімкніть пункт "Отримувати рахунки online", - відповіла прес- служба Нафтогазу.

Нагадаємо, незважаючи на розмови про підвищення тарифів на газ, до закінчення війни їх переглядати не будуть. Про це розповів заступник голови комітету ВР з ЖКГ Олексій Кучеренко.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net