Нафтогаз пропонує газ для ОСББ по 44 гривні: вартість опалення квартир зросте в кілька раз

Компанія Нафтогаз запропонувала газ для опалення звичайних квартир за ціною 44 гривні за кубометр. Таку вартість газу компанія-постачальник виставила для ОСББ. Компанії, які обслуговують багатоквартирні будинки, у повній розгубленості: вартість опалення і гарячої води в таких будинках виросте у порівнянні з минулим опалювальним сезоном в 4-5 разів.

Нафтогаз пропонує газ для ОСББ по 44 гривні: вартість опалення квартир зросте в кілька раз - today.ua

У перших числах жовтня одеські ОСББ отримали такі комерційні пропозиції від Нафтогазу:

"Пропонуємо вам розглянути наступні умови співпраці:

Ціна газу за 1000 куб. Становить 43680 грн з ПДВ. Умови оплати - передоплата;

Ціна газу за 1000 куб становить 44184 грн з ПДВ. Умови оплати - подекадно;

Ціна газу за 1000 м куб. Становить 44694 грн з ПДВ. Умови оплати - післяплата.

Період постачання газу - жовтень 2021 ".

Нафтогаз пропонує газ для ОСББ по 44 гривні: вартість опалення квартир зросте в кілька раз Тобто, компаніям, які обслуговують багатоквартирні будинки і які прирівняні тепер до комерційних, можуть отримувати газ лише за комерційними цінами. Відповідно, Нафтогаз запропонував їм газ за ринковими цінами. Причому, ціни будуть дещо відрізнятися в залежності від умов оплати.

За передоплатою тариф буде найдешевшим (якщо тут взагалі доречне це слово) - 43,68 гривні за кубометр. А якщо платити по факту отримання газу, то кубометр обійдеться в 44,69 гривні.

Таким чином, вартість опалення і гарячої води у прийдешньому опалювальному сезоні за тарифами Нафтогазу буде в 4-5 раз вища, ніж минулої зими.

Нагадаємо, в Україні тариф на газ для промисловості вже виріс до 54 гривень за кубометр. Керівники галузі кажуть, що багато підприємств скорочуватимуть свою виробничу діяльність, а деякі навіть можуть припинити роботу.

ДЖЕРЕЛОivasi.news