“Нафтогаз“ докладно розповів споживачам, як здійснити зміну постачальника газу

Зміна постачальника газу - це реальний крок, який можуть зробити споживачі, якщо з якоїсь причини їх не влаштовує той постачальник, у якого вони купують газ зараз. Так, компанія "Нафтогаз України" детально роз'яснила своїм споживачам, як вони можуть перейти до іншого постачальника газу.

“Нафтогаз“ докладно розповів споживачам, як здійснити зміну постачальника газу - today.ua

У своєму Facebook-акаунті "Нафтогаз" розповідає, що компанія "Лубнигаз" 13 лютого припинила поставки газу населенню. Відповідно, всі 63 тисячі її клієнтів автоматично переходять до постачальника останньої надії, тобто до "Нафтогазу", бо саме ця компанія була визначена урядом, як постачальник останньої надії.

Однак користуватися послугами ПОН (постачальника останньої надії) люди зможуть за законом лише два місяці. Протягом цього часу їм потрібно буде вибрати собі нового постачальника і укласти з ним договір про постачання газу.

Сьогодні вибір постачальників на ринку газу великий - понад 50 компаній. Подивитися їх умови і вибрати собі найбільш прийнятного можна на ресурсах "ГазПравда" ( https://gazpravda.com.ua/ ) або "Газотека" ( https://gasoteka.ua-energy.org/ ). "Нафтогаз" пропонує клієнтам з Лубен, і не тільки їм, підключатися на постійній основі до нього.

"Якщо клієнт бажає підключитися до нашої компанії як до постійного постачальника, щоб отримувати стабільно одну з кращих цін на газ і скористатися всіма сервісними перевагами, необхідно подати заявку на приєднання", - пишуть в інформації.

Як підключитися до "Нафтогазу"

"Зробити це можна онлайн - на сайті gas.ua або в веб-версії Приват24, а також офлайн - у відділенні" Ощадбанку "(м.Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 47а)", - пишуть в повідомленні.

Другий варіант, звичайно, підходить лише жителям Лубен. А через сайт до "Нафтогазу" можуть підключитися всі бажаючі. Для цього потрібно завантажити на сайт необхідні документи. "Нафтогаз" в коментарях до своєї публікації представив скрін, з котрого видно, які потрібно документи.

Які документи потрібно мати для зміни постачальника:

  • підписану заяву;
  • ідентифікаційний номер платника податків (ІПН);
  • право власності;
  • згода співвласників.

“Нафтогаз“ докладно розповів споживачам, як здійснити зміну постачальника газу Крім цього, "" Нафтогаз "розповів, що підключитися до нього можна кількома способами. Крім того, що можна подати заявку на сайті https://gas.ua/uk/home , можна також змінити постачальника через Приват24 або в одному з відділень" Ощадбанку "або банку ПУМБ. Причому літнім людям, які не дружать з цифровими технологіями, фахівці в" Ощадбанку "допоможуть з оформленням заявки. Нагадаємо, клієнти компанії" Лубнигаз "залишилися без постачальника газу після того, як проти компанії завели кримінальну справу. При цьому , компанія продовжує виконувати свої функції з розподілу газу. Тому колишнім клієнтам компанії потрібно передавати показання своїх лічильників саме туди.

ДЖЕРЕЛОhvylya
В Україні підняли пенсії суддям та військовим: у Пенсійному фонді назвали розмір надбавки
Найбільші пенсії в Україні отримують судді і військові, це ні для кого не секрет. Для порівняння, за 2021 рік судді-пенсіонери в середньому отримали 9...
Кейт Міддлтон і принц Вільям вперше вийшли у світ після смерті дідуся
Кейт Міддлтон і принц Вільям вшанували пам'ять покійного герцога Единбурзького своїм виходом у світ. Дружина спадкоємця престолу одягла дуже доречне в...
Українців попередили про нову схему обману на OLX: телефонують з в'язниці і відправляють липові чеки
На популярній в Україні платформі онлайн-продажів OLX стала поширюватись нова шахрайська схема. Продавців розводять на липові чеки з iBox, які насправ...
Податок на біткоїн: українці мають віддати державі майже п'яту частину від продажу криптовалюти
Попри те, що в Україні досі офіційно не визначено статус біткоїна та інших цифрових валют, при продажу криптовалюти фізичні особи мають сплачувати под...
Джамала в купальнику з декольте до пупка показала спекотні фото з Єгипту
Джамала похвалилася своєю стрункою фігурою в дуже екстравагантному купальнику. Артистка, яка позбулася 10 кілограмів, набраних за дві вагітності, відч...