Нафтогаз оголосив про пошкодження газопроводів у зоні військових дій та припинення подачі газу

Компанія Нафтогаз оголосила про пошкодження газопроводів у Донецькій області, що у Волноваському районі. Через це зупинено подачу газу до кількох населених пунктів Донецької області.

Нафтогаз оголосив про пошкодження газопроводів у зоні військових дій та припинення подачі газу - today.ua

Нафтогаз повідомляє про численні пошкодження газопроводів у районі бойових дій. По трубопроводах, що зазнали пошкодження, подають блакитне паливо клієнтам АТ Донецькоблгаз. На сьогодні залишилися без газу мешканці Бугаса, Новомиколаївки, Новогнатівки, Старогнатівки.

У компанії Нафтогаз кажуть, що судити про характер пошкоджень, а також пробувати їх усунути можна буде лише після того, як у районі проходження газопроводу вщухнуть постріли. Нафтогаз оголосив про пошкодження газопроводів у зоні військових дій та припинення подачі газу Крім того, через бої, що проходять у безпосередній близькості від Мринського підземного сховища, що розташоване у Чернігівській області, довелося призупинити відбір газу з нього. Компенсувати його зупинку вдалося за рахунок збільшення подачі газу із двох інших підземних сховищ - Солохівського та Кегичевського.

При цьому іншу ділянку газопроводу, що в Новолуганську, вже вдалося відновити, і по ньому відновили подачу газу.

"Пошкоджений обстрілами газопровід у Новолуганську (зона діяльності АТ Донецькоблгаз, яке знаходиться в управлінні Нафтогазу) відремонтовано, газопостачання відновлено", - йдеться у Facebook компанії.

Нагадаємо, у Нафтогазі розповіли про можливе припинення транзиту газу до ЄС через Україну.