Нафтогаз не публікуватиме у платіжках за газ показання лічильників: у компанії назвали причину

Компанія Нафтогаз, як і раніше, зобов'язується надсилати своїм клієнтам паперові платіжки за газ. Однак у них не публікуватимуть показання лічильників, а лише обсяг спожитого газу. При цьому відповідальність за показання лічильників лежить на самих клієнтах та облгазі, який їх обслуговує.

Нафтогаз не публікуватиме у платіжках за газ показання лічильників: у компанії назвали причину - today.ua

Такий коментар дав Нафтогаз у своєму Facebook-акаунті у відповідь на репліку однієї з клієнток.

Жінка обурюється, що у паперових квитанціях, які приходять клієнтам від Нафтогазу, немає показань лічильника, а є лише загальний обсяг споживання та сума, яку потрібно заплатити.

"Паперові квитанції мають бути. Не розумію, чому Нафтогаз не РЕАГУЄ НА ЗВЕРНЕННЯ СПОЖИВАЧІВ і не вказує показники газу. Чому народ має витрачати свій час і ходити по Облгазах? Може час навести лад у таких дріб'язкових питаннях", - запитує клієнтка.

У відповіді Нафтогазу написали, що компанія не відмовляється від паперових рахунків, які вона надсилає деяким своїм клієнтам. У Нафтогазі розуміють, що не всі клієнти можуть одразу відмовитися від паперових квитанцій. Деяким потрібен час для того, аби звикнути до електронних платіжок. Тому Нафтогаз зробить цей процес переходу еволюційним.

Нафтогаз не публікуватиме у платіжках за газ показання лічильників: у компанії назвали причину

"Паперові рахунки продовжать надходити, як і раніше, після 20-го числа кожного місяця, якщо клієнт обрав друкований формат отримання рахунків", - запевнили в Нафтогазі.

Крім того, постачальник нагадав, що показання лічильників, як і раніше, приймає компанія, яка займається транспортуванням газу безпосередньо до споживачів, обслуговує газові мережі, а також обслуговує лічильники газу та періодично звіряє їхні показання, тобто облгаз. Таким чином саме облгаз відповідає за правильну передачу показань лічильників від клієнтів. А Нафтогаз бере у нього готовий обсяг споживання, щоби потім порахувати плату за газ.

"Тому в паперових рахунках від нашої компанії вказується лише отриманий від оператора ГРС обсяг газу, показники лічильника зберігаються безпосередньо в оператора ГРС", - наголосили у відповіді Нафтогазу.

Нагадаємо, в Нафтогазі нагадали, що чекає на споживачів, які вчасно не передадуть показання лічильника.

ДЖЕРЕЛОhvylya