Нафтогаз оголосив про переведення частини користувачів на інший тарифний план

Компанія "Нафтогаз" нагадала своїм споживачам, які користуються тарифним планом "Річний", про завершення терміну його дії. У зв'язку з цим їх буде переведено на інший тариф.

Нафтогаз оголосив про переведення частини користувачів на інший тарифний план - today.ua

Термін дії тарифного плану "Річний" збігає 31 грудня 2021 року. Отже, вже з 1 січня всі абоненти Нафтогазу, які ним користуються, будуть переведені на інший тариф на газ.

Обрати собі тарифний план "Комфортний сезон" вони вже не зможуть через те, що він розрахований лише на опалювальний сезон, і особливості його дії такі, що подати заявку щодо переходу на "Комфортний сезон" можна було лише до 31 жовтня цього року. Нафтогаз оголосив про переведення частини користувачів на інший тарифний план Отже, всім абонентам, які зараз на "Річному" тарифі, не залишається нічого іншого, як перейти з 1 січня на тарифний план "Фіксований", яким зараз користується більшість абонентів Нафтогазу.

Звичайно, тариф "Фіксований" вищий, ніж був річний тариф, але водночас у Нафтогазу він залишається одним із найнижчих в Україні. Він дорівнює 7,96 гривні за кубометр і таким залишатиметься до кінця квітня 2022 року.

Яким буде тариф на газ із 1 травня, зараз невідомо. Цього не може сказати ніхто. Але ймовірно він буде вищим за теперішній.

Нагадаємо, експерти кажуть, що через меморандум, який Україна підписала з МВФ, тарифи на газ для населення почнуть зростати одразу після закінчення опалювального сезону. Вже наступного року вартість газу для населення стане вищою на 50-70%.

ДЖЕРЕЛОnapensii.ua