На Херсонщині фермери своїми руками знищують урожай кавунів: відео - не для слабких серцем

У Мережі з'явилося відео, як фермери Херсонщини своїми руками знищують вирощений ними урожай кавунів. Причина - на вирощені красені-кавуни немає покупців.

На Херсонщині фермери своїми руками знищують урожай кавунів: відео - не для слабких серцем - today.ua

Матеріал з'явився в Telegram-каналі "Ху**ый Херсон".

Кажуть, що на відео - фермери з села Михайлівка Херсонської області. Люди зневірилися продати вирощений урожай хоч за якісь гроші. Навіть за мізерною ціною - 50 копійок за кілограм оптовики брати не квапляться. Їм потім також складно продати смугасту ягоду. Купівельний попит - майже на нулі.

Незважаючи на те, що ціни на кавуни безпрецедентно упали, у людей немає грошей навіть на такі дешеві сезонні ласощі. Через це кавуни горами припадають пилом на базарах, і ніхто їх з руками не відриває.

Останньою спробою хоч що-небудь виручити за вирощений урожай був продаж полів із вирощеними кавунами за символічну ціну. Про такі прецеденти тиждень тому писали всі українські ЗМІ. Таким чином фермери намагалися хоча би повернути гроші, вкладені в ці поля. Але, мабуть, і на таких умовах покупців не знайшлося.

І тепер фермерам залишився останній крок - вивезти кавуни подалі від села і знищити їх. На відео видно, як троє чоловіків кидають кавуни з причепа прямо на поле. Вдаряючись об землю, стиглі кавуни розлітаються на всі боки соковитими червоними клаптями. Картина справляє гнітюче і дике враження.

У коментарях до цього відео люди розділилися на два табори. Одні кажуть, що це злочин - знищувати те, що вирощено людськими руками. І що потрібно було хоча би спробувати віддати ці кавуни соціальним закладам. На Херсонщині фермери своїми руками знищують урожай кавунів: відео - не для слабких серцемНа Херсонщині фермери своїми руками знищують урожай кавунів: відео - не для слабких серцемНа Херсонщині фермери своїми руками знищують урожай кавунів: відео - не для слабких серцемНа Херсонщині фермери своїми руками знищують урожай кавунів: відео - не для слабких серцем Інші вважають, що віддавати задарма нічого не потрібно. Адже в ці кавуни були вкладені праця і гроші. Та й до того ж, віддати кавуни, наприклад, дитячому будинку не так просто. Там буде потрібна купа супровідних документів із багатьох установ. А ніхто цим займатися безкоштовно не буде. Люди і так залишилися на зиму без грошей. Адже багатьом з них, не виключено, довелося брати навесні кредити, щоби посіяти кавуни і потім захистити їх від хвороб. На Херсонщині фермери своїми руками знищують урожай кавунів: відео - не для слабких серцемНа Херсонщині фермери своїми руками знищують урожай кавунів: відео - не для слабких серцемНа Херсонщині фермери своїми руками знищують урожай кавунів: відео - не для слабких серцем Загалом, це відео виглядає як вирок державі, якій немає ніякої справи до простих трудівників, що її годують і утримують своєю працею і на свої податки.

Нагадаємо, подібна історія сталася влітку і з не проданим урожаєм черешень, які також садівникам довелося знищити.

А тим часом, сусідня Польща спокушає українців, які захочуть в ній залишитися працювати надовго, податковими преференціями та перспективами. Польський уряд сподівається вирішити демографічну проблему і оздоровити старіючу націю за рахунок свіжого молодого генофонду українських заробітчан ... Не виключено, що й ці херсонські баштанники через рік уже працюватимуть в Євросоюзі.