Стало відомо, як зміняться ціни на газ та електроенергію в Україні

В Україні, яка з лютого бореться з російськими окупаційними військами, найближчим часом не підвищуватимуть тарифи на газ та електроенергію для населення. Таку заяву зробив Герман Галущенко, який обіймає посаду міністра енергетики.

Стало відомо, як зміняться ціни на газ та електроенергію в Україні - today.ua

За його словами, зараз уряд спільно з Міністерством енергетики та вугільної промисловості вирішують питання про те, завдяки чому можна буде не підвищувати для населення вартість електроенергії та газу.

Можливо, на учасників ринку електричної енергії та газу буде покладено спеціальні обов'язки. Принаймні такий варіант розвитку подій зараз обговорюється.

Нагадаємо, Росія заявила, що так звані "недружні країни" (це країни, які ввели санкції проти РФ) мають з 1 квітня 2022 року платити за газ у російських рублях.

Стало відомо, як зміняться ціни на газ та електроенергію в Україні Євросоюз відмовився платити за газ у рублях та готується повністю від нього відмовитися. Щоправда, поки що не відомо, звідки Європа братиме газ замість Росії. Можливо, постачальником стане Катар.

Раніше стало відомо, що у Харкові на час війни скасували плату за всі комунальні послуги. Харків'янам зараз треба платити лише за газ.