Monobank змінив правила зняття готівки: як можна отримати гроші з картки

Клієнти monobank тепер можуть знімати готівку зі своїх карток не тільки в його банкоматах, а й на касах торгових мереж. Таким чином банк відреагував на скорочення мережі працюючих банкоматів.

Monobank змінив правила зняття готівки: як можна отримати гроші з картки - today.ua

Про це з’явилося повідомлення на сайті банку.

Через великі проблеми з електропостачанням, які посилюються після кожної ракетної атаки РФ, багато банкоматів в Україні зараз не працюють. Банкомати monobank – не виняток. А оскільки цей необанк не має "живих" відділень, то його клієнти найбільш гостро відчувають нестачу готівки. Тому monobank подбав про те, що вони могли тепер знімати готівку на касах різних торгових мереж: у магазинах, аптеках, на автозаправках.

Таким чином, розжитися готівкою за карткою цього банку тепер можна у таких рітейлерів: АТБ, Сільпо, Свій Маркет, Сім23, Делві, Фора, Winetime, Varus, Roshen, Torba, Посад, Ашан, Точка, Лоток і Коло.

Крім продовольчих магазинів, переводять у готівку гроші з карт monobank й інші торгові мережі, що торгують товарами непродовольчої групи: MasterZoo, Шик і Блиск, Дніпро-М, Епіцентр, Фокстрот і Prostor.

Monobank змінив правила зняття готівки: як можна отримати гроші з картки

Отримати готівку зі своєї картки також можна в аптеках, що належать таким мережам: Благодія, Подорожник, Сальве, Аптека 911, Шара, Аптека оптових цін, МЕД-Сервіс, Аптека Доброго Дня, Вітамін, Біла Ромашка, АНЦ, 1 Соціальна аптека та Копійка.

Не залишаться без готівки і автомобілісти, які зупинилися дорогою, щоб заправити автомобіль або придбати деякі супутні товари. На касах АЗС тепер можна зняти гроші по карті monobank. Готівку з карток цього банку видають на таких автозаправках: БРСМ-Нафта, ОККО, УКРНАФТА, Авіас, AMIC, SOCAR та WOG.

Максимальна сума готівки, яку можна взяти з картки за один раз, становить 6000 гривень. Але при цьому ні добового, ні якогось іншого ліміту на зняття грошей немає. Клієнт може знімати готівку з картки monobank стільки разів, скільки йому знадобиться.

Нагадаємо, Ощадбанк і ПриватБанк спростили умови для зняття готівки у своїх банкоматах для клієнтів інших банків.

ДЖЕРЕЛОprostomob.com