Monobank повертає послугу кредитування своїм клієнтам

Monobank частково відновлює для своїх клієнтів довоєнні програми. Зокрема, банк знову відкриває дві кредитні програми.

Monobank повертає послугу кредитування своїм клієнтам - today.ua

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі один зі співзасновників банку Олег Гороховський.

"Нам треба йти вперед. Незважаючи на все і не зупиняючись ні перед чим. Треба запускати економіку! У мене круті новини", - пише топ-менеджер.

"Круті" новини полягають у тому, що monobank вирішив запустити дві кредитні програми, які були закриті на початку війни. Тоді ніхто не знав, як розгортатимуться події на фронті, а також ніхто не знав, чи зможе встояти банківська система.

Проте вітчизняні банки не лише вистояли, а навіть деякі з них наростили свій депозитний портфель. А на фронті наші військові відкинули супротивника від столиці і тепер тіснять окупантів на сході країни.

Серед тих, хто під час війни "приріс" грошима, і monobank. Звичайно, кредитні канікули, оголошені банком на самому початку війни, не могли не позначитись на фінансовому стані банку, проте, як зауважив Гороховський в одній зі своїх попередніх публікацій, "нам не важче, ніж країні, ми ні на що не дорікаємо". Monobank повертає послугу кредитування своїм клієнтам Отже, monobank вирішив відновити кредитування за двома довоєнними програмами - "Розстрочка" та "Купівля частинами".

"Цього тижня ми відновимо в повному обсязі кредитування за програмами "Розстрочка" та "Купівля частинами". Про це прийде повідомлення у додатку до клієнтів, яким ми відновимо ліміти", - повідомив Гороховський.

При цьому топ-менеджер очікує, що до програми "Купівля частинами" будуть приєднуватися нові партнери. Monobank планує направити на фінансування цих програм 10 мільярдів доларів.

Нагадаємо, monobank найближчим часом запропонує своїм клієнтам розширений функціонал свого мобільного додатку.