Monobank ухвалив рішення щодо нових правил продажу валюти під час війни

Клієнти monobank отримали більше можливостей для покупки безготівкової іноземної валюти. Тепер вони можуть придбати долари або євро на суму, еквівалентну 100 тисячам гривень.

Monobank ухвалив рішення щодо нових правил продажу валюти під час війни - today.ua

Про це повідомив один зі співзасновників monobank Олег Гороховський.

Клієнти monobank могли купувати безготівкову валюту з її подальшим розміщенням на депозиті і раніше. Проте сума у гривнях, на яку вони мали змогу придбати валюту, була вдвічі нижчою – 50 тисяч гривень. Тепер банк її подвоїв.

"З сьогоднішнього дня (з 1 жовтня, - авт.) у додатку mono можна купити валюту на 100 к на місяць, а було не більше 50 к. Купити валюту поки що, на жаль, можна лише на тримісячний депозит", - повідомив Гороховський.

Monobank ухвалив рішення щодо нових правил продажу валюти під час війни

При цьому банкір розповів, що клієнти monobank вже два місяці мають змогу купувати валюту на депозит. Причому багато хто вже скористався такою можливістю. Так, за два місяці вони придбали безготівкову валюту на 110 млн доларів.

Крім того, як повідомляє видання delo, така можливість є і в клієнтів державного ПриватБанку. Щоправда, там вони можуть придбати безготівкову валюту лише на суму 50 тисяч гривень. Валютні депозити розміщують терміном від 3 місяців під 0,01%.

Крім того, ще у серпні дали таку можливість своїм клієнтам Укрексімбанк та Кредобанк.

Нагадаємо, з 5 жовтня НБУ запроваджує заборону на грошові перекази з українських гривневих карток на картки закордонних банків.

ДЖЕРЕЛОdelo.ua