Monobank готується випустити банківську карту для розрахунку біткоїнами

Співзасновник Monobank Олег Горохівський минулого місяця анонсував, що його команда активно працює над тим, щоб запустити торгівлю біткоїнами в Україні. Через місяць він офіційно звернувся до НБУ з проханням на дозвіл випуску карти для операцій з найпопулярнішою криптовалютою.

Monobank готується випустити банківську карту для розрахунку біткоїнами - today.ua

"Нацбанк, миленький! Ну дозволь вже нам випустити карту в біткоїнах. Немає там ніяких ризиків фінансової стабільності і загрози національній безпеці. Зуб даю!", - написав Гороховський на Facebook.

Monobank готується випустити банківську карту для розрахунку біткоїнами З повідомлення Гороховського стало зрозуміло, що monobank чекає рішення від НБУ. Банк уже завершив роботу над інтеграцією з криптобіржею і закінчує розробку над інтеграцією з мобільними операторами Lifecell, Київстар або Vodafone для створення e-sim.

Протягом останнього тижня активно говорять про ймовірну покупці Альфа-Банком monobankа. Купівля monobank-а може бути пов'язана з тим, що Альфа-Банк вирішив активно розвивати свій кредитний портфель і навіть подумує вийти з ним на лідируючу позицію ринку, яку поки займає ПриватБанк. І якраз monobank, у якого обсяг кредитного портфеля трохи перевищує навіть альфабанківскій, може посилити позиції Альфа-Банку. На сьогоднішній день кредитний портфель Альфа-Банку складає 18,4 млрд гривень, у monobank-а він дорівнює 19,0 млрд.

Раніше повідомлялося, як в monobankу відреагували на чутки про злиття з Альфа-Банком.