Монету номіналом 10 копійок можна продати у 80 тисяч разів дорожче: як розпізнати цінність грошей

В Україні продається монета номіналом 10 копійок, за яку просять 8 тисяч гривень, тобто у 80 тисяч разів дорожче її номінальної вартості. Цінність пропонованої монети - в тому, що вона бракована.

Монету номіналом 10 копійок можна продати у 80 тисяч разів дорожче: як розпізнати цінність грошей - today.ua

Монету виставили на продаж на порталі OLX, де нерідко можна зустріти такі пропозиції. Власник оригінальної 10-копійчаної монети описав, у чому її особливість, а також виставив фото свого скарбу.

Виявляється, її особливість - в заводському браку, який є в неї на реверсі. Із бракаом викарбувані літери "ї" та "н" в слові "Україна". Це якраз той самий рідкісний випадок, коли брак пішов на користь. Монету номіналом 10 копійок можна продати у 80 тисяч разів дорожче: як розпізнати цінність грошей На тому ж порталі OLX виставили на продаж ще одну монету, якій брак також надав цінності. Йдеться про 25-копійчану монету, що має заводський гандж. За неї, правда, виставили більш скромну суму - 4500 гривень. Та все ж розрив з її номінальною вартістю вражає.

Її особливість в тому, що на монеті є герба (заводська вм'ятина) і праворуч на аверсі, на рівні букви "к" - чотири виноградини. Монету номіналом 10 копійок можна продати у 80 тисяч разів дорожче: як розпізнати цінність грошей Нагадаємо, банкомат несподівано видав українцеві дві тисячегривневі банкноти, які можна продати у 20 разів дорожче за номінал. У цих банкнот абсолютно ідентичні знаки і номери. Так не може бути, але три перевірки в різних пунктах прийому валют підтвердили справжність обох банкнот.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua