Багатьом українцям перестали приходити рахунки за газ: у Нафтогазі підказали, що треба робити

Автор: Марченко Любов

Багато споживачів почали скаржитися, що останнім часом їм стало важче розраховуватись за газ. Справа в тому, що рахунки за газ нерідко приходять із великим запізненням, або не приходять взагалі. У Нафтогазі роз'яснили клієнтам, як вирішити цю ситуацію.

Багатьом українцям перестали приходити рахунки за газ: у Нафтогазі підказали, що треба робити - today.ua

Про затримку рахунків за газ, зокрема, написала у Facebook-акаунті Нафтогазу одна з клієнток цієї компанії.

"Дуже незручно і складно оплачувати рахунки, зараз плутанина стала ще більшою. Рахунки за розподіл не приходять", - пише клієнтка.

У Нафтогазі відповіли, що для оплати газу існує чималий вибір способів. Сплатити споживання можна як онлайн, так і офлайн.

Популярні зараз

Працюючі пенсіонери не отримають у травні доплати за стаж: названа причина

Українцям з низькими пенсіями призначили доплату: хто та скільки отримуватиме

В українців вилучатимуть житло для потреб ЗСУ: що відомо про компенсацію

В Україні запровадять новий документ для військовозобов'язаних, - Генштаб ЗСУ

Що стосується оплати онлайн, то можна обрати один із таких способів: за допомогою особистого кабінету (https://my.gas.ua/), чат-бота GASUA у Вайбер, Телеграм або Фейсбук, а також за допомогою банківських додатків або платіжних систем.

Але клієнти також можуть оплачувати комуналку, включаючи і газ, "по-старому": безпосередньо у банківських відділеннях, а також у відділеннях Укрпошти та Нової пошти.

Однак, за такого способу оплати потрібно обов'язково знати банківські реквізити одержувача грошей (у даному випадку Нафтогазу). Вони, зокрема, такі:

  • Отримувач: ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України"
  • ЄДРПОУ 40121452
  • п/с UA893004650000000260323012042 в АТ "Ощадбанк" м. Києва
  • МФО 300465.

Багатьом українцям перестали приходити рахунки за газ: у Нафтогазі підказали, що треба робити

Крім того, клієнт повинен обов'язково вказати у призначенні платежу, що це плата за газ. Потрібно також вказати свої дані: ПІБ, домашню адресу, номер особового рахунку, показники лічильника газу та період, за який вноситься оплата.

По платі за розподіл доведеться звертатися до облгазу

А ось щодо плати за розподіл газу, то абоненту доведеться звертатися з приводу рахунку, що не прийшов, безпосередньо до свого облгазу. Адже саме облгази несуть відповідальність за розподіл газу, і вони стягують із клієнтів плату за це.

"ДК "Нафтогаз України" є постачальником газу. Облгази відповідають за прийняття показів лічильника, облік та нарахування обсягів газу, а також послуги з розподілу (транспортування) газу, технічного обслуговування газової мережі та обладнання", - уточнили у Нафтогазі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому потрібно знати, що з 9 березня для абонентів кількох компаній показники газових лічильників відображатимуться в їхніх особистих кабінетах компанії Нафтогаз (my.gas.ua). Це зокрема стосується тих, у кого за розподіл газу відповідають Донецькоблгаз, Дніпрогаз, Харківгаз, Херсонгаз та Кіровоградгаз.

Нагадаємо, Нафтогаз також днями повідомив своїм клієнтам, що тепер його рахунок можна не лише сплатити у ПриватБанку, а й сформувати платіжку у терміналі ПриватБанку. Крім того, у терміналах цього банку можна буде звірити розрахунки за газ, а також згенерувати та роздрукувати довідку про відсутність заборгованості в оплаті за газ.