Metro погрожував піти з України, відмовляючись від санкцій проти РФ

Центральний офіс Metro AG хотів припинити роботу в Україні, оскільки він не погоджувався піти з Росії. Про це повідомив Дмитро Дубілет, який раніше був міністром Кабінету Міністрів.

Metro погрожував піти з України, відмовляючись від санкцій проти РФ - today.ua

На Росію за вторгнення до України західні країни наклали економічні санкції. Багато західних компаній пішли з російського ринку.

Українське представництво Metro запропонувало центральному офісу, який знаходиться у Німеччині, припинити працювати в Росії, оскільки російські солдати обстрілюють українські міста та мирних жителів. Проте керівництво цієї компанії відмовилося піти з Росії. Керівництво Metro AG вважає, що санкції не мають стосуватися простих людей. Крім того, боси цієї компанії не хочуть, щоби російський персонал втратив роботу (а це близько 10 тисяч осіб).

Слід зазначити, що українське представництво Metro продовжує наполягати на тому, щоби компанія припинила працювати в Росії.

Metro погрожував піти з України, відмовляючись від санкцій проти РФ Нагадаємо, Росія 24 лютого вторглася до України. Російські окупанти тимчасово захопили деякі міста, наприклад Бердянськ та Мелітополь. Окупанти намагаються оточити Київ, Харків та Миколаїв, однак усі їхні атаки відбивають українські захисники.

Раніше стало відомо, що в Україні хочуть забирати майно у підприємців через необґрунтоване підвищення цін.