Біткоїн впаде найближчим часом - Bank of America

Біткоїну зосталось недовго. Головна криптовалюта впаде вже найближчим часом. Біткоїни житиме довго і щасливо, і вже цьогоріч його вартість виросте до 100 тисяч доларів. Мабуть, ще ніколи за свою 12-річну історію біткоїн не викликав стільки суперечливих думок у людей, які розуміються на фінансах і тонко відчувають найменший подув на ринку грошей.

Біткоїн впаде найближчим часом - Bank of America - today.ua

Одні пророкують біткоїну стрімке падіння вниз - до 24, а то й до 20 тисяч доларів. Інші кажуть, що він не менш стрімко полетить вгору, досягнувши заповітного 100-тисячного рубежу.

Що кажуть оптимісти

Багато великих компаній зі світовим ім'ям зовсім не проти поряд з фіатнимі грошима використовувати й цифрові. Наприклад, компанія General Motors заявила про готовність брати біткоїн в якості платіжного засобу за свою продукцію. В компанії розглядають таку можливість у перспективі.

Мільярдер Ілон Маск знову почав робити реверанси у бік біткоїна, і це відразу підбадьорило ринок криптовалют. Біткоїн впаде найближчим часом - Bank of America Деякі країни заявили, що готові використовувати біткоїн в якості платіжного засобу на державному рівні. А Сальвадор взагалі оголосив, що його майнери використовуватимуть енергію вулканів, що зробить процес майнінга абсолютно "чистим".

Однак поряд із оптимістичними новинами, біткоїн обростає і песимістичним прогнозами.

Що прогнозують песимісти

Песимісти, серед яких також вистачає авторитетних людей, кажуть, що 35-36 доларів, за які нині продається біткоїн - це ще не дно. Дно буде, коли він впаде вниз до 20 тисяч.

Так, один із чотирьох найбільших банків США, Bank of America, заявляє, що біткоїн - це фінансовий міхур. І вже найближчим часом цей міхур має оглушливо лусути. Банк дав йому принизливе прізвисько "матері усіх бульбашок" і розглядає його саме з таких позицій.

Аналогічної позиції дотримується і підприємець, а також автор бестселера "Багатий тато, бідний тато" Роберт Кіосакі. Він говорить про "найбільший крах у світовій історії" і пророкує біткоїну падіння до 24 тисяч доларів. Біткоїн впаде найближчим часом - Bank of America

"Найбільший міхур в світовій історії стає більшим. Наближається найбільших крах у світовій історії. Купуйте більше золота і срібла. Чекайте падіння біткоіни до $ 24 000«, - написав Кіосакі у своєму Twitter.

Нагадаємо, в НБУ розповіли про ризики покупки біткоїнів для українців. Там кажуть, що криптовалюту не можна розглядати як засіб зберігання накопиченого.

ДЖЕРЕЛОforklog.com