Маск знову підштовхує біткоїн угору: що заявив мільярдер

Ілон Маск, який вже довів, що вміє керувати не тільки своїми компаніями, але й курсом валют, знову висловився на користь цифрових грошей. Біткоїн тут же відреагував на висловлювання мільярдера і жваво рвонув вгору.

Маск знову підштовхує біткоїн угору: що заявив мільярдер - today.ua

Після висловлювання Маска біткоїн підстрибнув вже вище позначки у 40 тисяч доларів. І це при тому, що ще зовсім недавно він падав до 32 тисяч, і багато аналітиків пророкували йому падіння взагалі під "тридцятку". Однак в останні кілька днів біткоїн підбадьорився і почав нове сходження.

Імпульс криптовалюті додала довіра великих інвесторів, які не скидають біткоїн з рахівниць. Крім того, днями інвесторів обрадував президент Сальвадору, який оголосив біткоїн визнаної валютою та одним із платіжних засобів у своїй країні. Крім того, він заявив, що тамтешні майнери використовуватимуть енергію вулканів. Тому процес майнінгу у них буде виключно "зеленим". Маск знову підштовхує біткоїн угору: що заявив мільярдер Ілон Маск, який до цього кілька днів не висловлювався щодо біткоїна, ухопився за цю ідею. Власник компанії Tesla заявив, що його компанія відновить продаж своїх автомобілів за біткоїни, якщо процес майнінга буде більш екологічно чистим. Зокрема, Маск заявив, що якщо процес майнінг буде хоча б на 50% забезпечуватися енергією із "зелених" джерел, то Tesla знову відновить транзакції з біткоїнами

Як відомо, до цього Маска намагалися звинуватити у грі на курсі біткоїна і штучному створенні ажіотажу навколо криптовалюти.

Нагадаємо, тим часом Ілон Маск кількома тижнями раніше заявив, що зробив для себе вибір між звичайними грошима і криптовалютою. Він сказав, що обирає цифрові гроші.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua