Today.ua

Лоукостер Ryanair почав приймати українців на роботу: які фахівці найбільш затребувані

З початком повномасштабної війни в Україні авіаперельоти в небі над нашою країною було припинено. Сотні працівників галузі пасажирських авіаперевезень залишилися без роботи. Проте, вже зараз популярний ірландський лоукостер Ryanair почав брати українців на роботу. У Ryanair це пояснили далекосяжними планами компанії.

Про це стало відомо з інтерв'ю генерального директора Ryanair Майкла О'Лірі, яке він дав для Reuters.

Лоукостер Ryanair був одним із найактивніших авіаперевізників в Україні до війни. Його присутність у небі нашої країни зростала з кожним днем, і перед початком повномасштабних військових дій у компанії навіть були плани розмістити на постійне базування в Україні близько 20 пасажирських літаків. Однак цим планам не судилося збутися.

Небо над Україною виявилося надто небезпечним для пасажирських авіаперельотів. У результаті навіть українські авіакомпанії були змушені скоротити свій персонал. "За бортом" опинилися сотні льотчиків, бортпровідників та авіамеханіків.

Поки що ситуація з війною залишається непередбачуваною. Через це невідомо, коли і з якими українськими містами вдасться відновити авіасполучення насамперед. Та попри те, лоукостер Ryanair уже розпочав прийом на роботу українських пілотів і стюардів.

Такі кроки Ryanair робить для того, щоби не запізнитися на український ринок, як тільки він знову відкриється.

"Ми наймаємо достатню кількість українських пілотів та бортпровідників спеціально для того, щоб ми могли... відновити бази в Україні, якщо і коли це буде безпечно", – поділився планами О'Лірі.

За словами топ-менеджера, щойно можна буде гарантувати безпеку польотів над Україною, Ryanair повернеться в її небо. І на той момент у компанії вже буде навчений персонал з числа українців, який буде готовий негайно розпочати роботу з обслуговування міжнародних та внутрішніх авіарейсів.

Нагадаємо, ще на початку війни в Україні Ryanair заявив, що буде першою авіакомпанією, яка повернеться в небо нашої країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ