Київстар, Vodafone та lifeсell відмовляються від безлімітного мобільного інтернету

Безлімітний мобільний інтернет, який декларують у своїх тарифних планах українські оператори мобільного зв'язку, насправді не такий уже й безлімітний. Київстар, Vodafone і lifeсell мають певні обсяги трафіку, після яких користувачі "безлімітного" інтернету починають відчувати труднощі з доступом до всесвітньої мережі. Їм просто різко обмежують швидкість.

Київстар, Vodafone та lifeсell відмовляються від безлімітного мобільного інтернету - today.ua

А незабаром цю послугу взагалі можуть скасувати, оскільки насправді її потребує дуже обмежена кількість клієнтів. Можливо, для них її залишать, проте коштуватиме вона дорого.

Вже зараз жоден із трьох найбільших вітчизняних мобільних операторів (Київстар, Vodafone та lifeсell) практично не надає клієнтам повністю безлімітного мобільного інтернету. Після досягнення якогось порогового значення трафіку, мобільний оператор знижує клієнту швидкість доступу до інтернету, розповідає керуючий партнер консалтингової компанії E&C Group Анатолій Фроленков. Київстар, Vodafone та lifeсell відмовляються від безлімітного мобільного інтернету Люди, які замовляють тарифні плани з безлімітним мобільним інтернетом, насправді в середньому використовують близько 21 гігабайта трафіку, кажуть представники мобільних операторів. Тому для них цей "безліміт" вписується у конкретні рамки.

Кожен провайдер встановив для різних тарифних планів свій верхній кордон безлімітного мобільного інтернету. При цьому в Київстар, наприклад, кажуть, що все-таки залишили один тарифний план, в якому не обмежені ні трафік, ні швидкість.

На думку телеком-експерта Романа Хіміча, безлімітний мобільний інтернет на сьогодні – не більше, ніж маркетинговий прийом мобільних операторів. А насправді усе вже лімітовано.

Нагадаємо, мобільний інтернет від Vodafone "розігнали" до максимально високої швидкості.

ДЖЕРЕЛОubr.ua