Київстар удосконалив важливу послугу: тепер нею можна користуватися необмежено

Київстар удосконалив важливу послугу, якою користуються мільйони українців. Йдеться про популярний додаток "Маячок", що дозволяє відстежувати місцезнаходження тієї чи іншої людини. Ця послуга існує вже тривалий час, але тепер Київстар її удосконалив і зробив доступнішою.

Київстар удосконалив важливу послугу: тепер нею можна користуватися необмежено - today.ua

За допомогою послуги "Маячок" можна в будь-який час дізнатися, де знаходиться людина, про яку ви непокоїтесь. Особливо це стосується дітей та літніх людей, які мають проблеми зі здоров'ям і пам'яттю.

Встановити послугу "Маячок" для визначення місцезнаходження умовного номера 097-111-22-33 доволі просто. Потрібно лише набрати таке поєднання цифр і знаків: *147*1 *4*380971112233#. Тут на місце умовного номера ставиться номер абонента, про якого ви турбуєтесь.

Звичайно, встановити таку послугу лише за власною ініціативою, не можна. Потрібна згода абонента, чиє місцезнаходження ви маєте намір відстежувати. На його номер прийде СМС-повідомлення від Київстар, в якому абонент повинен підтвердити згоду на таку процедуру. Київстар удосконалив важливу послугу: тепер нею можна користуватися необмежено Втім, що стосується дітей і літніх людей, то за них усе можна підтвердити самим з їхнього ж телефону.

Після того, як ця послуга буде підключена, можна дізнатися місце розташування потрібного абонента за допомогою такого поєднання символів: *147*1*1*380971112233#. Вам надійде відповідь на запитання, яке вас цікавить, в СМС-повідомленні. Можна також використовувати стаціонарну версію цього додатка.

При цьому кількість запитів раніше було обмежена, а тепер її зробили безлімітною. Причому за перший місяць після підключення цієї послуги Київстар встановив ціну розміром лише в 1 гривню. А вже далі потрібно буде платити 50 гривень за місяць користування послугою.

Однак умови дозволяють не користуватися нею постійно, а підключити її лише на один день, якщо в цьому є необхідність. Вартість послуги на один день становитиме лише 5 гривень.

Нагадаємо, Київстар пропонує своїм абонентам застрахувати свої смартфони. Це можна зробити прямо в режимі онлайн.

ДЖЕРЕЛОgsminfo