Київстар заявив про проблеми зі зв'язком по всій Україні

Компанія Київстар завершила оновлення своїх IT-cистем, яке тривало з вечора 14 травня до ранку 16 травня. Однак зв'язок у мережі Київстар, як і раніше, викликає нарікання абонентів компанії. Люди масово пишуть скарги на перебої в зв'язку у Facebook-акаунті Київстар.

Київстар заявив про проблеми зі зв'язком по всій Україні - today.ua

Київстар заздалегідь попередив своїх абонентів, що під час оновлення IT-cистем можуть спостерігатися збої в роботі деяких сервісів. Так, наприклад, неможливо буде поповнити рахунок або дізнатися залишок грошей на своєму рахунку. Крім цього, неможливо буде в цей час змінити тарифний план або підключити якісь додаткові послуги.

Однак з основним спектром послуг проблем бути не повинно, попередили в Київстар. Тобто, телефонні дзвінки, SMS-повідомлення та роумінг мали працювати,немов годинник. Та все виявилося не так, як обіцяли в компанії. Із початком регламентних робіт телефонний зв'язок також у багатьох став працювати з перервами, а дехто взагалі не міг годинами зателефонувати за потрібними номерами.

Київстар заявив про проблеми зі зв'язком по всій УкраїніКиївстар заявив про проблеми зі зв'язком по всій Україні Через це клієнти обрушили на Київстар море критики. Як з'ясувалося з відповідей представників компанії, проблем зі зв'язком вони не очікували і самі. Однак ті виникли в міру налаштування нових IT-систем. Фахівці компанії тут же взялися їх усувати.

Київстар заявив про проблеми зі зв'язком по всій Україні Однак і по завершенню запланованих робіт у багатьох регіонах зв'язок не налагодився і все ще залишається нестійким. Може раптово перерватися розмова, або з одного боку на якийсь час пропадає звук. Крім того, люди скаржаться, що навіть вчасно зроблені поповнення рахунків не дійшли до Київстар, і їхні тарифні плани не включилися. З них просто знімають щодня по 10 гривень.

Київстар заявив про проблеми зі зв'язком по всій УкраїніКиївстар заявив про проблеми зі зв'язком по всій Україні Нагадаємо, Київстар пропонує своїм абонентам за невелику плату придбати другий номер. Завдяки цьому не потрібно буде використовувати телефон на 2 сім-карти, а можна буде користуватися однією.

ДЖЕРЕЛОprostomob