Київстар зробив свої абонентам пропозицію, від якої вони не зможуть відмовитись

Мобільний оператор Київстар вийшов на ринок із новим тарифним планом, від якого дуже важко буде відмовитися. Справа в тому, що він включає себе великий спектр послуг. Причому все це оплачується одноразово, і за ціною одного тарифного плану.

Київстар зробив свої абонентам пропозицію, від якої вони не зможуть відмовитись - today.ua

Називається ця приваблива пропозиція від Київстар - "Все разом Вигідний". Цей тарифний план цілком відповідає своїй назві, адже там дійсно передбачений дуже широкий спектр послуг, який рідко можна зустріти в одному пакеті.

Що входить в тарифний план "Все разом Вигідний" від Київстар

  • Безлімітні дзвінки на номери всередині мережі
  • Дзвінки на номери інших операторів, включаючи закордонні номери в Італії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії - загалом 180 хвилин.
  • Мобільний інтернет - повний безліміт.

Київстар зробив свої абонентам пропозицію, від якої вони не зможуть відмовитись Однак крім того, до цього ж тарифного плану входить і повністю безлімітний домашній інтернет. І все це входить в обсяг оплати, який цілком відповідає одному тарифному плану. Вартість цього тарифного плану - 250 гривень. Причому в перші три місяці тим, хто підключив собі цей план, передбачена знижка в розмірі півсотні гривень.

Як підключити новий тарифний план

Підключити його не складно. Для цього потрібно зателефонувати за номером 477*1 і слідувати інструкціям, які підказує бот.

Можна також скористатися спеціальною пропозицією для смартфонів "Мій Київстар".

Нагадаємо, Київстар частково відключив популярну послугу - "Повідомити про мене". Тепер повідомлення про те, що людина з'явилася в мережі, з'являтиметься тільки в абонентів Київстар.