Київстар обіцяє своїм абонентам “космічну“ швидкість інтернету: названо умову

Компанія Київстар обіцяє своїм абонентам небувалу швидкість інтернету. Незабаром вони зможуть мати доступ до мережі на швидкості в 1 гігабіт. Однак для того, щоб отримати таку можливість, їм доведеться кілька днів потерпіти невеликі незручності.

Київстар обіцяє своїм абонентам “космічну“ швидкість інтернету: названо умову - today.ua

Компанія Київстар активно розсилає своїм користувачам повідомлення, що протягом декількох діб у них можуть бути перебої з інтернетом. Фактично в якісь відрізки часу його не буде. Це пов'язано з технічною реконструкцією мереж, після якої абоненти зможуть відчути та оцінити покращену якість роботи.

У Київстар попередили, що всі роботи проводять вночі, аби завдати клієнтам якнайменше незручностей. Тому більшість користувачів їх навіть не відчують. Київстар обіцяє своїм абонентам “космічну“ швидкість інтернету: названо умову Зараз Київстар проводить роботи у великих містах України. Зокрема, технічні роботи проводяться в Києві, Дніпрі та Львові. Завдяки нововведенням можна буде збільшити швидкість послуги "Домашній інтернет".

Клієнти Київстару зможуть отримувати інтернет на швидкості в 1 Гбіт. При цьому плата за послуги компанії не зміниться. А тим, хто захоче отримувати інтернет на новій "космічній" швидкості, доведеться лише трохи доплатити. За 50 гривень їм піднімуть швидкість інтернету до 1 Гбіт.

Нагадаємо, українські мобільні оператори почнуть з 27 вересня відключати від зв'язку смартфони, що працюють на застарілій операційній системі Android від 2.3.7. Що потрібно зробити власникам таких смартфонів, аби не залишитися без зв'язку, дізнайтеся з цієї інформації.

ДЖЕРЕЛОhvylya