Київстар дав українцям можливість безкоштовно дивитися фільми та серіали

Мобільний оператор Київстар нагадав своїм абонентам, що крім якісного зв'язку, вони ще й мають доступ до безкоштовної фільмотеки, що включає в себе тисячі фільмів і серіалів на будь-який смак.

Київстар дав українцям можливість безкоштовно дивитися фільми та серіали - today.ua

Послуга Київстар ТВ за замовчуванням входить в усі тарифні плани мобільного оператора. А тому абонентам не доведеться платити за неї окремо. А недавно до колекції фільмів, що входять у цю послугу, додалися прем'єри фільмів і різних шоу від Paramount +.

"А це, на хвилинку, тисячі фільмів, серіалів і найцікавіших мультфільмів для дітей", - пишуть у Facebook-акаунті Київстар.

Таким чином, до послуг глядачів будуть тисячі кінофільмів і серіалів, розрахованих на будь-яку глядацьку аудиторію. Київстар дав українцям можливість безкоштовно дивитися фільми та серіали Втім, аудиторію збирати і не доведеться. Адже Київстар ТВ дозволяє перегляд своїх кінофільмів з п'яти девайсів одночасно. Ви можете транслювати різні фільми на стаціонарному комп'ютері, ноутбуці, планшеті, смартфоні, а також за допомогою програми для ТВ на Smart TV. Причому платити за трафік не потрібно. Тому кожен член сім'ї може дивитися те, що йому більше до вподоби.

Ну, а якщо комусь такого набору відеоматеріалу здасться замало, то можна замовити собі додаткову послугу за прийнятну ціну, яка дозволить вам подорожувати між каналами і телепродуктами, нескінченно довго.

Нагадаємо, Київстар запустив послугу, яка захистить його абонентів від шахраїв і настирливих дзвінків. Абоненти можуть отримати додатковий номер, який буде підв'язаний до банківських додатків, без покупки додаткової сім-карти.

ДЖЕРЕЛОhvylya