Київ переходить на нові графіки відключень електроенергії: у ДТЕК повідомили деталі

У Києві відключення електроенергії здійснюватимуться за новими графіками. Тепер тривалість відключення для споживачів не перевищуватиме 5 годин. Нові графіки почали працювати із суботи, 26 листопада.

Київ переходить на нові графіки відключень електроенергії: у ДТЕК повідомили деталі - today.ua

Таку втішну новину столичним мешканцям повідомила прес-служба компанії ДТЕК Київські електромережі.

"Ми розуміємо, що тривала відсутність світла ускладнює життя мешканців Києва. Тому з 26 листопада ДТЕК Київські електромережі по черзі включатимуть світло всім мешканцям таким чином, щоби перерва в електропостачанні для кожного клієнта становила не більше 5 годин", - повідомляє прес-служба.

Київ переходить на нові графіки відключень електроенергії: у ДТЕК повідомили деталі

У компанії також уточнили, що такий режим відключень діятиме невизначений час – доти, доки остаточно не вдасться стабілізувати енергосистему. При цьому киян просять повідомляти в ДТЕК, якщо в якихось будинках відключення світла триватиме понад 5 годин або взагалі не буде.

За повідомленням КМДА, на ранок неділі, 27 листопада, у Києві майже всюди відновили енергопостачання, а також подачу води та тепла. Але при цьому планові відключення електроенергії продовжуватимуться.

А в компанії Укренерго повідомили, що енергетики вирішили змінити підхід до відключення електроенергії. Тепер компаніям обленерго повідомляють не той обсяг енергії, на який вони мають знизити споживання у кожній області, а дають ліміт, який вони можуть використати. Завдяки цьому регіональним компаніям простіше планувати відключення та складати графіки відключень. До речі, обленерго також тепер самі вирішуватимуть, до яких відключень їм вдаватися: планових чи аварійних.

Нагадаємо, українцям розповіли про новорічні гірлянди, які не потребують напруги в мережі. Ними можна прикрасити новорічне свято, а також трохи висвітлити кімнату.

ДЖЕРЕЛОepravda.com.ua